אזהרת מסע לצפייה ישירה

עלילת הסדרה

נדב (דניאל ליטמן), מוזיקאי יוצא יחידה קרבית, שגדל במשפחה חרדית ואביו רב. לאחר שהוא, אמו ואחותו הקטנה (שירה יוסף) יצאו בשאלה, האב ניתק עמם כל קשר. באחת מהופעותיו הוא פוגש את פִּיָה (אנדראה ברנצן), תיירת נורווגית צעירה בת 24 וסטודנטית לרפואה, שמוצאת חן בעיניו והוא מזמין אותה להצטרף אליו ואל אחותו לחופשה בסיני.

בחופשה בסיני נחטפים השלושה בידי ארגון דאעש. בתמורה לחייהם דורש ארגון הטרור לשחרר מחבלים הכלואים בישראל ובנורווגיה. אם האסירים לא ישוחררו – בני הערובה יוצאו להורג. ממשלות ישראל ונורווגיה מתנגדות לעסקה עם דאעש.

26 שנה קודם לכן, בשנת 1993, מאחורי הקלעים של השיחות שהובילו להסכמי אוסלו, נפגשים שלושה אנשים מעולמות שונים מחוץ לחדרי המשא ומתן: אריק (עמוס תמם), פקיד זוטר במשרד החוץ שהתלווה למשלחת הישראלית; אלכס הנורווגית, עובדת במכון FAFO (אנ’) שערך את השיחות; וליילה הפלסטינית שהגיעה כמתורגמנית עם הנציגים הפלסטינים. הם בילו את רוב זמנם בהמתנה מחוץ לחדר הישיבות, והעוינות הראשונית בין השלושה הפכה לידידות, ואף נוצר סיפור אהבה טעון בין אלכס לאריק. בשעה שנחתם ההסכם, חזר כל אחד לחייו והם נפרדו. אריק אפילו לא ידע שאלכס בהריון ממנו עם פִּיָה. אלכס התחתנה במהירות עם קארל (אנדרס אנדרסן) וקיוותה שהסוד הגדול שלה לא ייחשף.

בינתיים, אמה של החטופים הישראלים מקימה אוהל מחאה בירושלים ומנסה להפעיל לחץ ציבורי למען שחרורם.

אף על פי שקארל מופתע בכלל מעצם ביקורה של בתו בישראל, אמו מבינה את הסיבה לכך – פִּיָה טסה בעקבות רצון לפגוש את אביה הביולוגי.

משוגעת מדאגה, אלכס מגיעה לישראל ומספרת לאריק, כיום השר הישראלי לענייני מודיעין, כי הילדה הנורווגית החטופה היא למעשה בתו. כעת אריק יצטרך להסתכן בכול כדי להציל את הבת שהוא מעולם לא ידע עליה. הרחק משם, בנורווגיה, קארל מנסה לשחרר את המחבל שעצור בנורווגיה כדי להחליפו בילדה החטופה, שגידל כבתו שלו.

אלכס, שמבינה כי שני הגברים, אריק וקארל, לא מצליחים להציל את בתה מגלה כי אחד החוטפים הוא בנה של ליילה (ראידה אדון).

שנים לאחר שיחות אוסלו, שוב נפגשת שלישיית אריק-אלכס-ליילה, הפעם כדי לתכנן פעולה מורכבת שתביא את ילדיהם הביתה

אזהרת מסע עונה 1 לצפייה ישירה

קישורים נוספים

לסרטים נוספים ניתן להיכנס: סרטים לצפייה ישירה.

לסדרות נוספות ניתן להיכנס: סדרות לצפייה ישירה.

לאתר הרשמי של אזהרת מסע לחץ כאן.