אינסטגרם ביטלה את חשבונה של דוגמנית עירום שגייסה אלפי דולרים

אינסטגרם ביטלה את חשבונה של דוגמנית עירום שגייסה אלפי דולרים לתרומת יער שנשרף באוסטרליה

דוגמנית אומרת שהיא גייסה מאות אלפי דולרים להקלה בשריפה באוסטרליה על ידי הצעת תמונות עירום תמורת תרומות.

קיילן וורד, בת 20, מכנה את עצמה כעת כפילנתרופ העירום במדיה החברתית. הדוגמנית המשפיענית בלוס אנג’לס ועובדת המין המקוון בדקה לאחרונה את סיקור השריפות באוסטרליה ותהתה כיצד תוכל לעזור.

“ראיתי את כל ההודעות בטוויטר על השריפות האוסטרליות והייתי מודאגת שלא היה הרבה סיקור תקשורתי ולא הרבה אנשים שתורמים,” היא אמרה ל- BuzzFeed News.

ואז היה לה רעיון. וורד כבר מוכרת תמונות עירום ברשת, אז למה לא לעשות זאת לצדקה? ב -3 בינואר, היא צייצה כי כל מי ששלח הוכחה שתרמו לפחות 10 דולר לרשימת ארגוני צדקה אוסטרלים, יקבל תמונות עירום בהודעה פרטית.

https://twitter.com/lilearthangelk/status/1213284066755317761?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.buzzfeednews.com%2Farticle%2Flaurenstrapagiel%2Fthe-naked-philanthropist-austalia-fires-nudes

הציוץ המריא, עם יותר מ- 40,000 ציוצים מחדש, ותיבת הדואר הנכנס של וורד הדוגמנית עירום הוצפה במהרה.

“ציפיתי לגייס אולי אלף דולר אבל הציוץ התפוצץ”, אמרה.

כעת היא שכרה צוות של ארבעה אנשים שיעזרו לה למיין את אלפי אלפי ההודעות הפרטיות שקיבלה. הם עבדו מסביב לשעון כדי לאמת את אישורי התרומה במיטב יכולתם ולהשיב בעירום שהובטח.

דוגמנית עירום

וורד אמרה כי עד כה מעריכים כי למעלה מ- 300,000 $ גויסו בזכות הקמפיין שלה.

להפתעתה, התגובה ברשת הייתה גם חיובית להפליא, אמרה.

אבל אינסטגרם זרקה קצת ברגים לתוכניות שלה. למרות שהיא ניהלה את הקמפיין בטוויטר, מילת הדברים התפשטה באינסטגרם, שם היו לוורד 50,000 עוקבים. ביום שבת אמרה וורד כי אינסטגרם סגרה את חשבונה בטענה שהיא הפרה את ההנחיות שלהם.

בתמונת מסך שפרסמה וורד הדוגמנית עירום אמרה כי אינסטגרם פרסמה “תוכן מרמז מיני”, אם כי הדוגמנית מכחישה שהיא הפרה כל חוקים. היא ניסתה לפנות לאינסטגרם אך לא שמעה דבר.

אינסטגרם לא הגיבה לבקשת חדשות BuzzFeed לחדשות.

עכשיו צצים חשבונות מזויפים שמנסים לנצל את ההיטליזות הוויראליות שלה.

וורד, עם זאת, התחייבה להמשיך ולהשיב לכמה שיותר אנשי קשר בהודעות הפרטיות שהיא וציוותה יוכלו.

וורד הדוגמנית עירום אמרה כי בנוסף לדאגה שלה למה שקורה באוסטרליה והשפעתה על הסביבה, מדובר בנושא שמגיע קרוב לבית. בקיץ האחרון נאלצה משפחתה להימלט משריפת קאר בקליפורניה, אשר שרפה יותר מ -200,000 דונם והותירה שמונה אנשים הרוגים.

המשפחה הגיעה לסירת בית במשך מספר ימים, בלי לדעת אם ביתם ישרוד. למרבה המזל זה עשה, אבל רבים מבתיהם של שכניהם לא עשו זאת.

“יצא לי לראות מקרוב כמה אנשים הושפעו,” אמרה.

רוצים לקרוא כתבות נוספות? תכנים ויראלים