בקרוב צפייה בתוכן האתר יהיה לרשומים בלבד (לחיצה על כפתור הפייסבוק מספיקה על מנת להירשם ולהתחבר בקליק אחד)
שידורי האח הגדול יחלו בתאריך 5.12 לאחר שידור הבכורה!
בעלי עסק? בקרוב תוכלו להוסיף את העסק שלכם בחינם לאינדקס העסקים החדש שלנו שייפתח בקרוב.

אי האשליות לצפייה ישירה

אי האשליות לצפייה ישירה

 

אי האשליות לצפייה ישירהאי האשליות לצפייה ישירה (אי הפנטזיה של בלומהאוס), או פשוט כאי הפנטזיה, הוא סרט אימה פנטזיה אמריקאי-על שביים בבימויו של ג'ף וודלו ונכתב על ידי ג'יליאן ג'ייקובס, כריס רואץ 'וודלו, המבוסס על סדרת הטלוויזיה של ABC משנת 1977 באותו שם שיצר ג'ין. לויט. בו מככבים מייקל פינה, מגי ק, לוסי הייל, אוסטין סטואל, פורטיה דאבליי, ג'ימי או. יאנג, ראיין הנסן, פריזה פיץ-הנלי, ומייקל רוקר. ג'ייסון בלום מפיק את הסרט באמצעות באנר Blumhouse Productions שלו.

אי הפנטזיה אמור לצאת לאקרנים בארצות הברית ב -14 בפברואר 2020 על ידי Sony Pictures Releasing.

 

 

 

אי הפנטזיה הוא הדמייה מחודשת של סדרת טלוויזיה ישנה משנות ה -70 בעלת אותו שם, למרות שהתוכנית הייתה יותר דרמה מעוקרת על טבעית ולא אימה מוחלטת, כמו שהסרט הקרוב נראה. מלבד השראה לסרט "בלומהאוס", סדרת "פנטזיית איילנד" בולטת בימינו לרגע מוארך מרגע פתיחת הפרקים, כאשר עוזרו של מר רוארק, קעקוע (בגילומו של הרווה וילצ'ייז, שחקן שהתגמד), צעק "זי מטוס! זיי מטוס!".

אי הפנטזיה מגיע מבלומהאוס, אותו אולפן שמאחורי Us ו- Get Out, ובעוד הסרט הזה ככל הנראה לא יגיע לאותם גבהים נשגבים כמו שני סרטי ג'ורדן פלה, הוא מתהווה ללהט האימה הראשון המהנה ביותר של השנה. כאשר אורחים ברי מזל – כולל אלה שגילם מגי ק ולוסי הייל – מקבלים הזמנות נחשקות ל"מר. אתר הנופש האי הטרופי של Roarke, הם מתרגשים מכך שכל הפנטזיות שלהם יתגשמו. אלא שכפי שהטריילר מגלה, הפנטזיות האלה אינן רק תאוותך השמש, האלכוהול והסקס. במקום זאת, ילדים מוחזרים מהמתים ובריונות התיכון נחטפים כך שקורבנותיהם לשעבר יוכלו להפוך את השולחנות בצורה מחרידה, בלתי מודעת.

קישור לאתר הסרט ב IMDB: אי האשליות 2020

לצפייה בסרטים נוספים ניתן להיכנס לסרטים לצפייה ישירה