אפליקציית המסרים Signal נפלה בכל העולם

סיגנלSignal מתמודד עם הפסקות ברחבי העולם – אלפי משתמשים מדווחים על שגיאות למעקב אחר סטטוס האתר DownDetector, וגאדג’טים 360 אישרו זאת גם עבור עצמנו. למרות שאתה יכול לפתוח את האפליקציה ולשלוח הודעות, שום דבר למעשה לא מועבר כרגע. נראה שהנושאים החלו לפני כשעה בשעה 20:30 ב- IST ביום שישי, ונראה שהם נפילה עולמית. [עדכון 23.50, 15 בינואר – Signal שלח לגאדג’טים 360 הודעה עם ההצהרה הבאה מ- COO Aruna Harder: “הוספנו שרתים חדשים וקיבולת נוספת בקצב שיא בכל יום ביומו, אבל היום חרגנו אפילו מה התחזיות האופטימיות ביותר. מיליון על מיליוני משתמשים חדשים שולחים מסר שחשוב לפרטיות, ואנחנו עובדים קשה להחזיר להם שירות במהירות האפשרית. “]אם תפתח את Signal עכשיו, תראה באנר חדש שמסביר שהאפליקציה נתקלת בקשיים טכניים מסוימים, אם כי נכון להיום אין פרטים נוספים בבאנר. עם זאת, הוא אומר שהצוות פועל להחזיר את השירות במהירות האפשרית.

 

signal technical difficulties signal app

החברה אישרה כעת שהנושא קשור למספר העצום של משתמשים שנחתמו על Signal, מכיוון שאנשים מתרחקים מוואטסאפ בהמוניהם לאחר שהודיעה על מדיניות פרטיות חדשה, ואמרה שאם המשתמשים לא מקבלים. ואז יהיה צורך להסיר את חשבונותיהם. האות הורד על ידי 17.8 מיליון משתמשים בשבעת הימים האחרונים, עלייה פי 62 מהשבוע הקודם. בריאן אקטון, שהקים יחד את ווטסאפ לפני שמכר אותה לפייסבוק ואז הקים את קרן סיגנל, אמר כי ההרחבה בימים האחרונים הייתה “אנכית”.

גם Signal וגם Telegram ראו זרם עצום של משתמשים כתוצאה מכך, כאשר Signal הפכה לאפליקציית המסרים מספר אחת בשווקים רבים. ציוץ של מנכ”ל Signal, מוקסי מרלינספייק, מתחילת השבוע ציין כי כל צוות העמותות הקטן בסיגנל עבד בשעות לילה מאוחרות ובסופי שבוע בכדי לשמור על סיגנל.