אתר סדרות לא עובד? עקיפת החסימה לאתר סדרות

אתר סדרות לא עובד? עקיפת החסימה לאתר סדרותאתר סדרות לא עובד? עקיפת החסימה לאתר סדרות

כידוע אתר סדרות לא עובד בעקבות כך שהם מעלים תכנים המפרים זכויות יוצרים, בכך שהם מעלים סדרות המוגנות בתוכן, כתוצאה מכך וע”פ החלטת בין המשפט נחסם האתר הרישמי של אתר סדרות אשר הדומיין הרישמי שלו היה sdarot.tv מתנוססת הודעת חסימה בזו הלשון: ” בהתאם לפסק דינו של בית המשפט המחוזי בתל אביב מיום 11.12.2016בת.א. 4481-10-13ניתן צו חסימה קבוע לאתר זה והגישה אליו נחסמה.”

כיוון שלא באמת ניתן לחסום את התוכן, ע”פ החלטת בית המשפט הוצא צו חסימה לכל ספקיות האינטרנט בישראל לחסום את הדומיין sdarot.tv, ובכך בעצם נמנעת הגישה לאתר סדרות, העקיפה של אתר סדרות היא ממש פשוטה והפיתרון הוא קל, בגדול.. צריך להתחבר לשרת VPN (הסבר בתת כותרת הבאה), ולאחר מכן הגישה לאתר סדרות תיפתח ותוכלו לצפות בתוכן ללא הפרעה.

מהם היתרונות באתר סדרות?

צוות אתר סדרות הוא צוות גדול מאוד, וכמות האיחסון שלהם עצומה, הם מאחסנים בשרתים בחו”ל שאין להם הסכמים עם שאר העולם אודות הפרת זכויות יוצרים, בעצם הם נקראים אוף שור (Off Shore), ובמילים אחרות, אותם שרתים המאחסנים שם מצפצפים על החוק ויש להם חוקים משלהם, ולכן פיזית לא ניתן להסיר את השרתים, למחוק את התוכן, או לבצע פעולות כאלה ואחרות המונעות את עצם העלאת התכנים.

אז למה לכל גולש בעצם לגלוש באתר סדרות ולצפות בתכנים?

  • אתר סדרות מעלה תכנים במהירות רבה והתוכן שבו מגיע לאתר סדרות טרם הוא מגיע לחברות הכבלים, הוט, יס, סלקום, נטפליקס, ועוד.
  • הגלישה באתר סדרות היא חינמית, ההגבלה היחידה היא שממתינים 30 שניות עד שהתוכן עולה, וכאשר יש לחץ צופים על אותו שרת שמשדר את התוכן עולה שגיאה מספר 2 (עומס על השרת)
  • על פי צפי, אתר סדרות עבד, עובד, וככל הנראה ימשיך לעבוד בהווה ובעתיד הרחוק, כי סביר להניח שבעל האתר יודע מה הוא עושה

מה זה VPN, ולמה לי להשתמש בו?

VPN או באנגלית (Virtual Private Server) הוא מחשב מארח, או בעצם “גשר” דרכו עוברים, בעצם.. אם לצורך הדוגמא אני מחובר לספקית האינטרנט בזק בינלאומי, אני מתחבר לאותו שרת VPN ואז אני מקבל אייפי (IP) שונה ממה שספקית האינטרנט בישראל נותנת לי, ואז בעצם, אני לכאורה כבר לא גולש מישראל אלא מספקית אחרת בעולם (כך בעצם אני לא שייך לישראל, מה שאומר שההגבלה של בית המשפט כבר לא חלה עליי), זה יכול להיות מכל מקום.. גרמניה, הולנד, שוודיה, ארצות הברית, ובעצם כל מקום אחר שהוא לא בישראל.

איך מתחברים ל VPN על מנת לצפות באתר סדרות?

ישנם כמה שיטות להתחבר לשרת VPN, אפשר להתקין תוכנה במחשב, אפשר להתקין “תוסף” לדפדפן (כרום, פיירפוקס, אקספלורר) ועוד דפדנים (ויש הרבה), וכמובן כמו שיש VPN למחשב יש גם לסמארטפונים, מערכות שמבוססות אנדרואיד (כמו גלקסי, וואווי, שיאומי) או מערכות מבוססות iOS (כמו אייפון), בחלק הבא של הכתבה אתר סדרות לא עובד? עקיפת החסימה לאתר סדרות, נתמקד בהגדרת VPN בצורות הכי קלות לכל אחד ממערכות ההפעלה המדוברות, כל העניין בכתבה הזאת הוא לתת בעצם את הדרכים הקלות ביותר, רוב הגולשים בין אם זה באתר ובין אם זה בסמארטפונים יוותרו על התענוג של הגלישה באתר סדרות בגלל שלכאורה, התקנת VPN היא “מסובכת” אז מבצעים חיפושים או תחליפים שונים לאתר סדרות כשתבכלס, אני מתנצל.. אין תחליף לאתר סדרות.

מדריך להתקנת VPN (מחשב או מסמארטפון)

למחשב או סמארטפון (בסמארטפון יש להוריד את גוגל כרום מחנות האפליקציות) אנו ממליצים להשתמש בדפדפן כרום (דפדפן כרום להורדה), למה כרום? כי התוסף VPN הוא חינמי, ככל הנראה הטוב ביותר בעולם, לאחר התקנת הדפדפן שהורדתם, יש להוריד את תוסף ה VPN, קודם כל יש להיכנס בדפדפן הכרום שהתקנתם לקישור הבא: VPN להורדה חינם, לאחר ההתקנה של תוסף ה VPN יש לסגור את הכרום ולפתוח אותו מחדש, על מנת להפעיל את ה VPN (להתחבר לספקית אינטרנט אחרת בעולם) יש לעקוב אחר התמונות הבאות:

אתר סדרות לא עובד? עקיפת החסימה לאתר סדרות אתר סדרות לא עובד? עקיפת החסימה לאתר סדרות אתר סדרות לא עובד? עקיפת החסימה לאתר סדרות

 

בסיום ההתחברות יש להיכנס לאתר סדרות.

למדריכים נוספים ניתן להיכנס מדריכים טיפים וטריקים

לכניסה לאתר סדרות בעזרת VPN סדרות לחץ כאן