שידורי האח הגדול יחלו בתאריך 5.12 לאחר שידור הבכורה!
עידכונים: בקרוב יתווסף הצאט, מערכת תוכן חדשה לכל הכתבות, סקר, ועוד.
בעלי עסק? בקרוב תוכלו להוסיף את העסק שלכם בחינם לאינדקס העסקים החדש שלנו שייפתח בקרוב.

בחורים רעים לתמיד הסרט המלא לצפייה ישירה

בחורים רעים לתמיד הסרט המלא לצפייה ישירה

בחורים רעים לתמידבחורים רעים לתמיד – 

בחורים רעים לתמיד הסרט המלא לצפייה ישירה. בחורים רעים לתמיד הוא סרט קומדיה של שוטר חבר לשנת 2020 בבימויו של אדיל אל ארבי ובילול פלה, שהופק על ידי ג'רי ברוקהיימר, וויל סמית ודאג בלגרד, ובכיכובם של סמית ומרטין לורנס.

(סרט ההמשך לבחורים רעים 2) והסרט השלישי בזכיינית Bad Boys, הסרט עוקב אחר הבלשים מייק לואי ומרקוס ברנט מתאחדים שוב כשמישהו מתחיל לרצוח אנשים המעורבים במקרה ישן.

בסרט משתתפים הכוכבים של ונסה הודג'נס, אלכסנדר לודוויג, צ'ארלס מלטון, פאולה נונז, קייט דל קסטילו, ניקי ג'אם וג'ו פנטוליאנו. הסרט השלישי של "בחורים רעים" הופק לאחר הצלחתו של הסרט השני, כשמייקל ביי הצהיר שהוא יהיה מעוניין לחזור אך אילוצים בתקציב יקשו עליו.

 

 

 

מתי הסרט שוחרר?

בחורים רעים לתמיד עבר כמה ניסיונות פיתוח בעשור הבא, כשצורפו סופרים ובמאים שונים. הפרויקט הוכרז באוקטובר 2018, והצילומים התרחשו מינואר עד יוני 2019 באטלנטה ומיאמי.

בחורים רעים לתמיד שוחרר בתיאטרון בארצות הברית ב- 17 בינואר 2020, על ידי Sony Pictures Releasing דרך תמונות קולומביה. היא זכתה לביקורות חיוביות ממבקרים, כאשר חלקם כינו אותה כמיטב הסדרה.

בחורים רעים לתמיד הסרט המלא לצפייה ישירה

עלילת הסרט

בעקבות לידתו של נכדו, בלש משטרת מיאמי-דייד, מרקוס ברנט, מספר לבת זוגו מייק לואי את כוונותיו לפרוש, הרבה למגינת לבו של מייק. לאחר מסיבת חגיגה, מייק נורה 5 פעמים על ידי מתנקש בשם ארמנדו. ארמנדו סייע לאחרונה לביים את בריחת הכלא של אמו איזבל ארטאס.

ארמנדו נשלח על ידי איזבל להתנקש בכל האחראים, כולל מייק, בגין פטירתו של קרטל ארטאס שניהל אותה, ובעלה שנשלח לכלא ובהמשך נפטר. למרות שנאמר לו להרוג את מייק אחרון, ארמנדו פנה אליו תחילה מכיוון שהוא ראה בו את האיום הגדול ביותר על תוכניותיהם. ארמנדו ממשיך במהלך במשך ששת החודשים הקרובים להתנקש בכל האחראים בעוד מייק מחלים החלמה כמעט מלאה. מייק דורש את עזרתו של מרקוס בכדי לתפוס את המתנקש, אך מרקוס מחליט לצאת לפנסיה. בחורים רעים לתמיד הסרט המלא לצפייה ישירה.

למרות פקודותיו של קפטן האוורד הממונה עליו, מייק לומד את זהותו של סוחר הנשק שמכר את התחמושת ששימשה לניסיון ההתנקשות שלו. האוורד מביא את מייק בחוסר רצון ליועץ למפעלי המטרו המתקדמים של מיאמי (AMMO), בהובלתה של חברתו לשעבר של מייק, ריטה.

המשך תקציר העלילה

הצוות עוסק בעסקה עסקית שגראסה מחזיקה בכדי להשיג ראיות להכנסתו, אך כאשר מייק רואה שהקונים מנסים להרוג את גראסה, מייק מנסה אך לא מצליח להציל אותו. זמן קצר לאחר מכן, מרקוס מקבל שיחה ממלשין זקן שהזהיר אותו כי כל מי שהגן עליו נרצח ומבקש עזרה. מרקוס מרים את מייק ללכת לביתו רק כדי לראות אותו נזרק ונהרג. מייק נלחם בארמנדו ונראה שהוא מזהה את עיניו לפני שארמנדו בורח.

זמן מה לאחר מכן, קפטן האוורד אומר למייק שיכול להיות שהגיע הזמן שהוא יפרוש גם כן לפני שהוא יהרג את עצמו. לאחר מכן נהרג האוורד על ידי ארמנדו ברובה צלפים. בחורים רעים לתמיד הסרט המלא לצפייה ישירה.

לאחר הלווייתו של הקפטן, מרקוס מחליט לעזור למייק לצאת בפעם האחרונה. מרכוס מגייס את עזרת AMMO כדי לאתר את רואה החשבון של גראס כדי למצוא למי נמכר התחמושת.

מרקוס מזהה את החשוד העיקרי כ-זאווי לו, מישהו שמרקוס נהג לאמן כדורסל. הם מתפלחים למסיבת יום הולדת עבור זואווי לו, אבל זאווי לו בורח. מייק, מרקוס ו- AMMO מבצעים מרדף אך נעצרים על ידי ארמנדו במסוק מעל הגשר. ארמנדו הורג את זאווי-לו כדי להגיע למייק. לפני שניסה להרוג אותו, ארמנדו אומר "Hasta el fuego." מרקוס, לעומת זאת, עוצר את ארמנדו מירי ומייק קופץ לנהר כדי לברוח.

תאריך יציאה

הסרט בחורים רעים לתמיד שוחרר בארצות הברית ב- 17 בינואר 2020, על ידי Sony Pictures Releasing, ושוחרר לישראל האותו התאריך לבתי הקולנוע. בחורים רעים לתמיד הסרט המלא לצפייה ישירה.

 

לסרטים נוספים: סרטים לצפייה ישירה

קישור לאתר הסרט ב IMDB: בחורים רעים לתמיד