בקרוב צפייה בתוכן האתר יהיה לרשומים בלבד (לחיצה על כפתור הפייסבוק מספיקה על מנת להירשם ולהתחבר בקליק אחד)
שידורי האח הגדול יחלו בתאריך 5.12 לאחר שידור הבכורה!
בעלי עסק? בקרוב תוכלו להוסיף את העסק שלכם בחינם לאינדקס העסקים החדש שלנו שייפתח בקרוב.

בלאדשוט לצפייה ישירה

בלאדשוט לצפייה ישירה

 

בלאדשוט

בלאדשוט לצפייה ישירה הוא סרט גיבורי על אמריקאי משנת 2020, המבוסס על הדמות של Valiant Comics בעלת אותו שם. בלאדשוט אמור להיות הפרק הראשון בסדרת סרטים שנקבעה ביקום קולנועי. ביים דייוויד ס 'פ.

ווילסון (בהופעת הבכורה הבימאית שלו) מתוך תסריט מאת ג'ף וודלוב ואריק היישרר וסיפור מאת וודלוב, בסרט מככבים וין דיזל, איזה גונזלס, סם הייגן, טובי קבל וגיא פירס. הסרט עוקב אחר ימאי שנהרג בפעולה, רק כדי להחזירו לחיים על ידי ארגון שרוצה להשתמש בו כנשק.

בלאדשוט לצפייה ישירה.

פיתוח סרט בלאדשוט החל בשנת 2012, במרץ 2018, דיזל נשכר לגלם את התפקיד הראשי, ושאר צוות השחקנים הצטרף במהלך החודשים שלאחר מכן. הצילומים החלו בדרום אפריקה באוגוסט 2018, ונמשכו עד אוקטובר.

בלאדשוט שוחרר תיאטרלי בארצות הברית ב- 13 במרץ 2020, על ידי Sony Pictures Releasing. הסרט זכה לביקורות מעורבות של מבקרים והשיג 29 מיליון דולר ברחבי העולם. בגלל תיאטרון הסגירה למגיפה נגד נגיף הקורונה-וירוס ברחבי העולם, סוני הפכה את הסרט לזמין באופן דיגיטלי לפי דרישה פחות משבועיים לאחר שיצא תיאטרלית.

בלאדשוט הופק על ידי המפיקים של הסרט מהיר ועצבני.

 

עלילה

ריי גריסון הוא חייל שנהרג בפעולה, הוחזר לחיים ע"י תאגיד RST והפך ל'בלאדשוט' העל-אנושי. בזכות צבא ננוטכנולוגי הזורם בעורקיו, בלאדשוט הוא כוח בלתי ניתן לעצירה – חזק מאי פעם ובעל יכולת החלמה מיידית. אך באמצעות השליטה בגופו, לתאגיד יש השפעה גם על מוחו וזכרונותיו. כעת, ריי לא יודע מה אמיתי ומה לא – אך הוא במשימה לגלות זאת

בלאדשוט לצפייה ישירה.

ריי גאריסון, חייל מובחר שנהרג בקרב, מוחזר לחיים על ידי טכנולוגיה מתקדמת המעניקה לו את היכולת של כוח אנושי סופר וריפוי מהיר. עם היכולות החדשות שלו, הוא עוקב אחר האיש שהרג את אשתו, או לפחות, שלדעתו הרג את אשתו. במהרה הוא בא ללמוד שלא ניתן לסמוך על כל מה שהוא לומד. השאלה האמיתית היא: האם הוא יכול אפילו לסמוך על עצמו?

בלאדשוט הוא הסרט הראשון מבין 5 סרטי המשך אשר יוצאו להקרנות.

לצפייה בסרטים נוספים: סרטים לצפייה ישירה

קישור לאתר הסרט: IMDB