בפנים עונה 5

בפנים עונה 5

בפנים שודר במקור בספרד באנטנה 3 ב- 20 באפריל 2015. הוא הועלה לאחר מכן על ידי פוקס ספרד וכעת הוא משודר בנטפליקס לקהל הבינלאומי שלה. לסדרה היו ארבע עונות מוצלחות עד כה. עכשיו, אתם בטח תוהים האם תהיה עונה 5 של בפנים. הנה כל מה שאנחנו יודעים.

https://www.facebook.com/TVBee.co.il/videos/2394484680764204/

בפנים: על מה מדובר?

בפנים נפתחת על ידי הצגתנו למקארנה פריירו, אישה צעירה ובלונדינית, שמאוהבת ללא תקווה וייאוש בבוס שלה. הבוס מוביל אותה לבצע הונאות מרובות הכוללות מניפולציה חשבונאית וניצול שגוי. לאחר שהיא מואשמת בארבע פשעי מס, היא נשלחת לכלא קרוז דל סור כאמצעי זהירות אך עם סכום ערבות גבוה מאוד. ברגע שהיא נוחתת בין כותלי בית הכלא, היא לא רק צריכה להתמודד עם הטראומה הרגשית של הימצאות במקום זר ואכזרי, אלא גם צריכה לשרוד בקרב אסיריה הקיימים – שכוללים את האנטגוניסט המסורן סולמה זהיר.

בפנים בדיוק כמו שאנו רואים במקרים של פייפר בספר ‘OITNB’ ובאה ב’וונטוורת’, בפנים עוקב אחר מקארנה כשהיא לומדת להתמודד עם חיי הכלא האלימים על מנת להעביר את עונשה שהוא שבע שנות מאסר. עד מהרה היא מבינה שהיא צריכה להתפתח לאדם אחר לגמרי. מצד שני, משפחתה של מקארנה צריכה גם להסדיר את דמי הערבות שלה. מכאן שהם מסתבכים בשליפת מטען של מזומנים שהוחבאו איפשהו – הכרוך בחבר של סולמה ובהמשך נוחתת מקרנה בצרה אדירה.

לבפנים, עם הדמויות הנשיות החזקות שלו, בהחלט יש מושג דומה, בהשוואה ל”כתום הוא השחור החדש” ו”אסיר תאי H “. וכמובן, זה צפוי. עם המתח המיני בין האסירים והתעלצויות הכליאה, נושאים מסוימים נדרשים לחפוף. עם זאת, הדרמה הספרדית הזו מגיעה עם אלמנטים רבים נוספים. אפשר למתג אותה כיותר מסדרת מתח, עם מינונים גדולים יותר של אלימות וסיפור סיפור מרתק.

בפנים עונה 5 זאת עונת המשך בהן מקרנה וסולמה עובדות יחד מחוץ לכלא ועושות את פשעיהן ביחד כצוות אחד.

בפנים עונה 5

בפנים עונה 5 תאריך יציאה: מתי היא תעלה בכורה?

התוכנית בפנים הועלתה על ידי נטפליקס להפצה בינלאומית. עונה 3 של בפנים נחתה על הרציף ב -30 באוגוסט 2019, והשתרעה על שמונה פרקים. עונה 4 של ‘בפנים’ הוקרנה בבכורה בפלטפורמה ב- 27 בספטמבר 2019.

תכנית נעילה בספרד, בפנים, קיבלה 3.5 מיליון צופים בממוצע לכל פרק במהלך כל זמן ההפעלה. זה גם הפך את קיוונטוס לאחת השחקניות הספרדיות המובילות והשיג לה פרסים מרובים. אפילו התלבושות שנלבשו בסדרה נרכשו בכוננים כשאוהדים נהרו להיכנס לתחרויות. אז אחרי שהעונה הרביעית הסתיימה, רבים ציפו לראות עונה נוספת. אך היוצרים כבר הודיעו כי עונה 4 היא העונה האחרונה של המופע, ובינתיים מבוטלת עונה 5 של ‘בפנים’.

עם זאת, האוהדים עדיין לא צריכים לאבד את הלב. הנה קצת חדשות טובות. הכותרת המקורית אולי הגיעה לסיומה, אולם ספין-אוף שכותרתו ‘Vis a vis: El oasis’ בפנים אמור לצאת בשנת 2020 על פי ההודעה במאי 2019. זה עוקב אחר מקארנה כשהיא משתלבת עם סולמה כדי לבצע את הסיפור. אין לנו עדיין מידע על תאריך הוצאה של הסדרה בפנים ולוח הזמנים ליציאתו.

בפנים עונה 5: לחץ כאן

לצפייה בסדרות עם תוכן דומה: סדרות לצפייה ישירה