ברוכים הבאים לאתר שואו טיים, מאחלים לכם צפייה מהנה.
שידורי האח הגדול יחלו בתאריך 5.12 לאחר שידור הבכורה!
עידכונים: בקרוב יתווסף הצאט, מערכת תוכן חדשה לכל הכתבות, סקר, ועוד.
בעלי עסק? בקרוב תוכלו להוסיף את העסק שלכם בחינם לאינדקס העסקים החדש שלנו שייפתח בקרוב.

הילד 2 לצפייה ישירה

הילד 2 לצפייה ישירה

 

הילד 2

הילד 2 לצפייה ישירה. ברהמס: הנער השני הוא סרט אימה על-טבעי אמריקאי משנת 2020 בכיכובם של קייטי הולמס, ראלף אינסון, אוביין יומן וכריסטופר קונברי. סרט המשך עצמאי לסרט "הילד" משנת 2016, מביים על ידי ויליאם ברנט בל ונכתב על ידי סטייסי מנאר, הבמאי והכותב המתאים לסרט המקורי. העלילה עוקבת אחר ילד צעיר, שאחרי שעבר עם הוריו לאחוזה בעקבות אירוע טראומתי, מוצא בובה דמוית חיים אליו הוא נקשר.

Brahms: The Boy II שוחרר בארצות הברית ב- 21 בפברואר 2020 על ידי STX Entertainment.

 

 

 

 

עלילה

פלישה ביתית מותירה את ליזה עם פגיעת ראש ובנה ג'וד אשר עבר טראומה ושותק במשך חודשים. יחד עם שון, בעלה של ליזה ואביה של ג'וד, הם עוברים לנכס של ההייליירס. בעודו חוקר את היער, ג'וד מוצא בובת חרסינה קבורה בקבר רדוד באדמה ומתכהה מהלכלוך לפני שהחליט להחזיר אותו הביתה. ליזה ושון מאמינים שהוא משתמש בבובה כדי לבטא את רגשותיו, אבל ג'וד הופך להיות מרושע יותר כשהבובה קובעת את כלליו. ג'וד נסוג בחדרו, נושא את הבובה איתו לכל מקום שהוא הולך.

ההורים לומדים במהרה את ההיסטוריה הרעה של הבובה, עם כל ההרג וההתאבדויות. אירועים חריגים יותר קורים, כמו שולחן פינת האוכל שמתמוטט כשג'וד מזהיר את אמו לא להכעיס את הבובה. ליזה רואה גם רישומים מחרידים ואלימים בפנקס הרשימות של ג'וד. שומר הקרקע ג'וזף נכנס לבית, מכוון רובה ציד לעבר ליזה. הוא מתחיל לספר את הסיפור על איך ברהמס ביקש ממנו לחבר אותו יחד, מה שהופך את ג'וד למטרה קלה לבובה, מכיוון שהוא לא היה בעל רצון עז.

לאחר מכן הוא אומר לה שברהמס יקח את ג'וד לעד. ליזה תוקפת את ג'וזף ברובה הציד, לפני שהתחילה לחפש את בנה. היא נכנסת למרתף ומוצאת את ג'וד במצב דמוי טראנס, מוכן להקריב את עצמו עם הבובה. ליזה מצליחה לשכנע את ג'וד שייקחו את ברהמס הביתה ויהפכו למשפחה, בלי לראות  שון נכנס ושבר את ראשו של ברהמס עם קניון קרוקט לפני שג'וזף הספיק לרוץ פנימה. ראשו של ברהמס מתנפץ,ולאחר מכן חושף בובה דמונית מתחת, יותר מרושעת מאשר הפנים התמימות של החרסינה. ולאחר מכן הורג ברהמס את ג'וזף ללא היסוס.

ג'וד מרים את ברהמס, משכנע אותו שיהיה בסדר לפני שהשליך את הבובה לאש. המשפחה מתחבקת וחוזרת לביתם, חיה באושר כמו לפני אירוע הפלישה לבית. בלילה, ג'וד לובש את מסכת הפנים של ברהמס.

לצפייה בסרטים נוספים: סרטים לצפייה ישירה

קישור לאתר הסרט: IMDB