המנדלוריאן לצפייה ישירה

המנדלוריאן לצפייה ישירה

 

המנדלוריאןהמנדלוריאן לצפייה ישירה, הידוע גם בשם מלחמת הכוכבים: המנדלוריאן, הוא סדרת טלוויזיה מערבית בחלל אמריקנית שנוצרה על ידי ג’ון פאברו והופצה ב- Disney +.

זו סדרת האקשן החיה הראשונה בזכיינית מלחמת הכוכבים. נקבע חמש שנים לאחר אירועי שובו של הג’דיי ו -25 שנה לפני אירועי הכוח מתעורר,הסדרה עוקבת אחר הדמות הראשית – צייד ראשים מנדלורי – ומעלליו מעבר מרחבי הרפובליקה החדשה.

המנדלוריאן לצפייה ישירה

הסדרה עלתה לראשונה עם השקת דיסני + ב- 12 בנובמבר 2019. ישנם שמונה פרקים בעונה הראשונה, ועונה שנייה הוזמנה, לצאת לבכורה בסוף 2020.

הסדרה המנדלוריאן זכתה לביקורות חיוביות.

 

תקציר

אחרי סיפוריהם של ג’נגו ובובה פט, עולה לוחם אחר ביקום מלחמת הכוכבים. המנדלוריאן נקבע לאחר נפילת האימפריה ולפני הופעת המסדר הראשון. הסדרה מתארת ​​צייד שפע בודד בחלקה החיצוני של הגלקסיה הרחק מסמכות הרפובליקה החדשה.

המנדלוריאן לצפייה ישירה

 

רקע כללי

סדרת טלוויזיה של מלחמת הכוכבים בהופעה חיה נכנסה לייצור בתחילת 2009, עם למעלה מ- 50 תסריטים שנכתבו עד שנת 2012, אך הם נחשבו יקרים מכדי לייצר בשל תוכנם המורכב. כותרתו הייתה מלחמת הכוכבים: העולם התחתון. בינואר 2013, לאחר מכירתו של לוקאספילם ב -30 באוקטובר 2012 לחברת וולט דיסני, דיבר נשיא רשת הטלוויזיה ABC, פול לי, על המצב הנוכחי של הסדרה והעיר כי “נשמח לעשות משהו עם לוקאספילם, אנחנו לא בטוח מה עוד.

אפילו לא ישבנו איתם. אנחנו הולכים להסתכל על [הסדרה של האקשן-live], אנחנו הולכים להסתכל על כולם ולראות מה נכון. לא הצלחנו לדון איתם על זה עד ש [הרכישה] תיסגר והיא פשוט תיסגר. זה בהחלט יהיה חלק מהשיחה. ביוני 2014, נחשפו פרטים נוספים על הסדרה, כולל שבובה פט היה מופיע.

לסדרות נוספות: סדרות לצפייה ישירה

לכתבה: מלחמת הכוכבים