שידורי האח הגדול יחלו בתאריך 5.12 לאחר שידור הבכורה!
עידכונים: בקרוב יתווסף הצאט, מערכת תוכן חדשה לכל הכתבות, סקר, ועוד.
בעלי עסק? בקרוב תוכלו להוסיף את העסק שלכם בחינם לאינדקס העסקים החדש שלנו שייפתח בקרוב.

הספירה לאחור לצפייה ישירה

הספירה לאחור לצפייה ישירה

 

הספירה לאחורהספירה לאחור לצפייה ישירה הוא סרט אימה על-טבעי אמריקאי משנת 2019 שביים ונכתב על ידי ג'סטין דצמבר.

הסרט עוקב אחר קבוצת אנשים שמנסים לשרוד אפליקציה סלולרית שמתיימרת לספר למשתמשים שלה מתי הם הולכים למות.

עלילה

בסרט הספירה לאחור במסיבה, המתבגרת קורטני משוכנעת על ידי חברותיה להוריד את הספירה לאחור, אפליקציה שלכאורה חוזה כמה זמן נותר למשתמש לחיות, קורטני נבהלת מכך שנאמר שיש לה רק 3 שעות לחיות.

לאחר שנמנעה מלהיכנס למכונית עם החבר השיכור שלה אוון, קורטני מקבלת הודעה על כך שהיא הפרה את "הסכם המשתמש" כשהיא חוזרת הביתה, היא מותקפת על ידי גורם בלתי נראה ונהרגת כשהטיימר שלה מגיע לאפס. במקביל, אוון מתרסק וענף עצים עובר ממש במקום בו קורטני הייתה אמורה לשבת. הספירה לאחור לצפייה ישירה.

בסרט הספירה לאחור קווין האריס, אחות העובדת בבית החולים בו אושפז אוון פצוע, סובלת מהטרדות מיניות תכופות על ידי הבוס שלה, ד"ר סאליבן, אך חוששת להתבטא כיוון שהיא רק עברה את הבחינה שלה להיות ר.נ.

קווין שמה את אוון באגף סגור בבית החולים שם הוא מספר לה על קורטני ועל חשדותיו באפליקציה. הוא גם מגלה שהוא הוריד את זה וזה קובע שהוא ימות בזמן שהוא אמור לעבור לניתוח. קווין מבטלת את טענותיו אך בסופו של דבר מורידה את האפליקציה הספירה לאחור לאחר שעמיתיה לעבודה מורידים אותה. היא נחרדת לגלות כי נכתב כי נותרו לה רק שלושה ימים.

אוואן מדלג בהמשך על הניתוח שלו ונודע לו כי הפר את הסכם המשתמש של האפליקציה. הוא מתמודד עם גרסה שטנית של קורטני ונהרג.

הספירה לאחור לצפייה ישירה

כאשר אחות מורידה אפליקציה שמתיימרת לחזות את הרגע בו אדם ימות, זה אומר לה שיש לה רק שלושה ימים לחיות. כשהשעון מתקתק ודמות שרודפת אותה, עליה למצוא דרך להציל את חייה לפני שנגמר הזמן.

 

לצפייה בסרטים נוספים: סרטים לצפייה ישירה

קישור לאתר הסרט ב IMDB: הספירה לאחור