חוזה שכירות לדירה להורדה והדפסה

חוזה שכירות לדירה להורדה והדפסה

 

חוזה שכירות לדירה להורדה והדפסהחוזה שכירות לדירה להורדה והדפסה הסכם שכירות וחכירה הוא מסמך המתווה את ההסדר בין בעל נדל”ן, המכונה “המשכיר” או “בעל הנכס”, לבין מישהו אחר שמוכן לשלם דמי שכירות בעת השכרת הנכס, המכונה “השוכר”. “או” “חוכר”. מסמך המשמש לתפוס שטח (מסחרי או מגורים) למשך תקופה בתמורה לשכירות חודשית. תנאי החוזה ניתנים למשא ומתן בין השוכר למשכיר וברגע שנחתם, הטופס נחשב כחוק ומחייב הדדיות.

בנוסף לתנאים ולהוראות אלה, עליך להתייעץ עם חוקים מדיניים ומקומיים כדי להבטיח כי ההוראות בהסכם השכירות שלך עומדים בדרישות החוק. לדוגמה, חוקים ממלכתיים או מקומיים עשויים להסדיר דרישות הודעה, שכירות משנה, וכיצד אתה יכול להתמודד עם נכס של דייר כאשר אותו דייר עוזב בגלל שכר דירה שלא שולם לך.

סעיף ניתוק הוא הוראה נוספת שהיית צריך לכלול בהסכם השכירות שלך. אם הסכם השכירות שלך מכיל סעיף ניתוק, במקרה בו סעיף מסוים בהסכם שלך אינו חוקי – למשל מכיוון שהוא אינו עומד בחוקי המדינה – יתרת הסכם ההשכרה לא תושפע מאי חוקיות זו.

 

 

חוזה שכירות מומלץ

 

כתב ערבות ושטר חוב

 

 

להלן 9 פעולות שעליך לוודא טרם השכרת דירה:

 

1. וודא כי שמך נכון

זה אולי נראה כמובן מאליו עבור חלקכם, אך בעלי-הבית עשויים ליידע סטודנטים החולקים דירה שרק שם אחד נדרש בחוזה השכירות. עם זאת, זה יכול להוביל לכל מיני בעיות בהמשך הדרך.

בעל שם אחד בחוזה השכירות פירושו ששם אחד יהיה על תלושי המס וחשבונות השירות, וכי אדם אחד אחראי באופן בלעדי לכל התשלומים. בנוסף, אם יש לך נפילה עם אחד השותפים שלך לדירה, הדברים עלולים להסתבך.

גם לאחר שתעבור דירה, דברים יכולים להתעורר. חשבונות עבור שירותים שהיו לך עשויים שלא להגיע לפני שתעבור, ותשלומים אלה ייפלו על השוכר ששמו נמצא בשכירות.

2. תשלום שכר הדירה

כמובן שיש להגדיר בבירור את התשלומים בהסכם השכירות. חוזים מסוימים עשויים לכלול כלי עזר, כגון מים, חשמל ואפילו Wi-Fi. עם זאת, אחרים עשויים לכלול רק שכר דירה בסיסי, לכן ציין לפני החתימה אם יש לך שאלות.

3. היזהרו בתשלום נוסף

אתה יכול לצפות לכמה עלויות שונות הקשורות להעתקת דירה. בעת הקצאת תקציב, יתכן שתצטרך לכלול: עלויות תיווך, הפקדות ביטחוניות, הגבלות התנהגות כגון רעש, חיות מחמד, וכו.

4. תנאי הסכם שכירות

הסכם שכירות יכלול גם מידע על מה שניתן ולא ניתן לעשות בנכס. לדוגמה, אם אתם שוכרים דירה לא מרוהטת ומקווים לתלות אמנות או לצבוע את המטבח, וודאו כי הסכם ההשכרה שלכם מאפשר זאת, או שלא תקבלו את הפיקדון בחזרה, יש בדרך כלל מגבלות כלליות אחרות, כגון עישון או אי מתן חיות מחמד.

5. תיעוד הדירה

לפני שתעבור לגור, יש לצלם תמונות של כל מה שיש בבית, וצריך להמציא את כולן. בנוסף, אם יש נזק כלשהו, ​​זה יצוין גם כאן. במהלך השהות שלך, אם אתה מבחין בדברים שאינם רשומים, הודע מיד לבעל הבית או לסוכנות בכתב כך שניתן יהיה לכלול אותו.

כמו כן, נסו להתעדכן בכל הנזק שנגרם לרכוש במהלך כל חוזה השכירות שלכם וכיצד הם מתרחשים, כך שתוכלו בקלות להחליט כיצד יתבצע התשלום עבור התיקונים.

6. הגבלות על התנהגות

למרות שתהפוך את הדירה או החדר לביתך, עדיין יהיו ציפיות בכל הנוגע להתנהגותך. ראו שהם מוגדרים בהסכם השכירות.

אמנם זה בהחלט יכול להתייחס להבטיח שלא יתקיימו מסיבות רועשות בסופי שבוע, אך זה יכול לכלול גם מטלות מסוימות שיש לעשות מדי יום כדי להבטיח את אחזקת הנכס. אם לא יבוצע, הדבר יכול להיות גורם פינוי.

7. שני סוגים בסיסיים של חוזי שכירות

אם אתה מתארח למשך זמן מסוים עם תאריך סיום ספציפי, בדרך כלל תחתום על חוזה לתקופה קצובה. אם התוכניות שלך אינן מוגדרות, סביר להניח שיש לך חוזה בלתי מוגדר.

הסכמי שכירות לתקופה קבועה כוללים:
  • תאריך הסיום של הסכם השכירות
  • אין סיום חוזה מוקדם
  • עונשים אם בעל הבית יסכים לסיים את החוזה מוקדם
חוזי שכירות בלתי מוגדרים כוללים:
  • אין תאריך סיום
  • החוזה יכול להסתיים על ידי המשכיר אם יש סיבות משפטיות
  • יש לציין את מועד ההודעה בהסכם השכירות שלכם – בדרך כלל בין חודש לשלושה חודשים

8. למה לצפות מהזכויות והחובות שלך

חוזה השכירות אמור לפרט את כל מה שצפוי ממך כשוכר, כולל חובותיך בהסכם. עם זאת, עליו לכלול גם את זכויותיך כדייר, כך שתדע אם מה שאתה חווה הוא בעילת חוזה השכירות שלך.

9. תנאי הסכם שכירות ועגה

הפקדה:

הפיקדון הוא סכום כסף שנקבע מראש שהשוכר יעביר למשכיר, שיחזיק את הכסף לניצול אם ייגרם נזק כלשהו לנכס.

מלאי:

המלאי יכלול רשימה של כל מה שנכלל בחדר או בדירה.
סעיפי הפסקה / סעיפי סיום:

תנאים והגבלות אלה יחולו על הדרכים בהן הדייר יכול לשבור את חוזה השכירות או לסיים את הסכם השכירות מוקדם.

בעל בית:

בעל בית הוא הפרט, החברה או הסוכנות שמהם שוכר שוכר את הנכס. הם עשויים גם לנהל את הנכס בעצמם, או לספק סוכן שיהיה איש הקשר של הדייר לתיקונים וכו ‘.
סוכנות שכירות:

סוכנות נותנת אפשרות לראות כשגרירה בין בעל הבית לדייר. הם יכולים לדרוש עמלות בגין סיוע בניירת או לשמירת הפיקדון במהלך ההשכרה.

דייר:

השוכר הוא האדם או קבוצת האנשים אשר ישכירו את הנכס.

שכירות קרקע:

דמי שכירות קרקע הם הכספים שגובים בעל הבית ומשולמים לאחר מכן לבעל הקרקע. חלק משכר הדירה שלך יחול על שכר דירה קרקע; אתה יכול לראות זאת בפירוט דמי השכירות שלך.

מסירה:

מסירה היא מה שקורה כאשר המשכיר “מוסר” את החדר או הדירה לשוכר או לקבוצת הדיירים, כולל מלאי.
חיובי אחזקה:

חיוב זה הנו אגרה נוספת שעל השוכר / ים לשלם, יחד עם שכר הדירה. לדוגמא, אם יש לך גינה, ייתכן ודורש הדייר דמי אחזקה לשמירת הגינה במצב טוב.

תקופת התראה:

תקופת הודעה מוקדמת היא זמן לאחר שניתנה הודעה על חופשה, המאפשרת למשכיר למצוא דיירים חדשים לחדר או לדירה, או כאשר בעל בית מבקש כי הדיירים יפנו את הנכס.
הנחות:

מקום יכול לכלול דירה, בית, חלקת אדמה או כל דבר אחר שניתן להגדיר כמיקום.

שוכרת משנה:

שכירת נכס לינה פירושה שהשוכר המקורי מאפשר לדייר אחר לחכור את הנכס למשך זמן קבוע, כאשר השוכר המקורי אחראי לכל התשלומים. בנוסף, ניתן לבצע השכרת משנה רק בהסכמתו המפורשת של בעל הבית, וזה לא חוקי כי מחיר השכירות יהיה גבוה מהסכום המקורי שקבע המשכיר.

הרבה עוסק במציאת הלינה הנכונה והבטחת הסכם השכירות הכולל את כל המרכיבים הדרושים. רק הקפד לכסות את כל היסודות, לקרוא את כל האותיות הקטנות ולהיות מוכן ליהנות מהבית החדש שלך!

למידע שימושי נוסף ניתן להיכנס ל: מידע שימושי

למידע מורחב נוסף ניתן להיכנס ל: גוגל