מהיר ועצבני 9 לצפייה ישירה

מהיר ועצבני 9 לצפייה ישירה

מהיר ועצבני 9 לצפייה ישירה

מהיר ועצבני 9 לצפייה ישירה כל מי שהופתע כי סאגאת Fast & Furious נכנסת לסבב התשיעי שלה, לא שם לב לקופות.

שניהם Fast & Furious 7 וגם Fast & Furious 8 חצו את רף מיליארד הדולר ברחבי העולם, כאשר Fast & Furious 7 מדורגים כיום כסרט השמיני בגודלו בכל הזמנים עם 1.51 מיליארד דולר. אז כמובן, יוניברסל רוצה יותר מ- Dom ומהפמיליה שלו.

ואנחנו לא רק מקבלים את מהיר ועצבני 9 לצפייה ישירה מכיוון שכבר יש סרט עשירי שכבר מתוכנן – אלא בואו נתמקד ביציאה התשיעית לעת עתה.
תאריך יציאה מהיר ועצבני 9: מתי הוא יוצא?

לא לא פספסת את זה. למרות שתוכנן לראשונה לצאת לאפריל 2019, מהיר ועצבני 9 לצפייה ישירה ייצא כעת לבתי הקולנוע ב -22 במאי 2020. זה ככל הנראה כך שהסרט יכול להשיג כמה דולרים נוספים מתחילת סוף השבוע של יום הזיכרון בארצות הברית.

 

ההפקה המוקדמת בסרט התשיעי החלה בפברואר 2019 בלונדון, כאשר וין דיזל ציינו את תחילת הצילומים ב- 24 ביוני עם סרטון מקוון. דיזל הוא מעריץ של הקליפים האלה מאחורי הקלעים, כך שאם אתה רוצה את כל פרטי הגישה ל- VIP, הקפד לעקוב אחריו ברשתות החבריות.

הצילומים הופסקו ליום אחד ב -22 ביולי לאחר שתאונה שהתרחשה במקום כאשר פעלולן נפצע, אולם הוא חזר שוב למחרת. ב- 8 באוגוסט אושר כי הפעלולן הועבר לטיפול נמרץ.

סרטון עשירי ואחרון מתוכנן לעקוב – במקור יצא לשחרורו של 2021 כאשר הסרט התשיעי אמור היה לצאת ב -2019, Fast X (כפי שהוא בוודאי יקרא) טרם מתוכנן מחדש.

מהיר ועצבני 9 לצפייה ישירה: מי יחזור?

היה ברור כי וין דיזל (דום), מישל רודריגז (לטי) וכריס ‘לודאקריס’ ברידג’ס (טאג ‘) יחזרו וישחקו את תפקידם.

לאחר שהחמיץ את הסרט האחרון, גם ג’ורדנה ברוסטר אושרה לחזור בתור אחותו של דום מיה. יהיה מעניין לראות איך היא חוזרת ומיישרת קו עם העלילה, מכיוון שנראתה מיה לאחרונה פורשת לחיים שקטים יותר עם בריאן (בגילומו של פול ווקר המנוח).

אחיו של פול ווקר, קודי, דיבר על החזרת פוטנציאל לבריאן, ואמר ש”הכל אפשרי “לאחר שקודי ואחיו קאלב נכנסו לסיים את צילומי הסרט שלו ל- Fast & Furious 7.

באשר לדוויין ג’ונסון, נראה כי תפקידו העתידי בזכיינית המהירה ועצבנית נראה מבחוץ שהוא נמצא באוויר. דיווחים התפשטו על ריח מקוון בין ג’ונסון לדיזל במהלך צילומי הסרט “גורל העצבנים”. (זאת למרות שהשניים מעולם לא ירו יחד על הסט).

אבל בפיתול מפתיע, ג’ונסון הודה לוין דיזל. “אני רוצה להודות לאח וין על תמיכתך בהובס ושו, ראיתי את הפוסט שלך. אני מעריך את זה. לורן [חסיאן] ואני מעריך את מזל טוב לחתונה ואנחנו שולחים אהבה אליך ואל פלומה [חימנז].”

ג’ונסון הודה גם לדיזל על ה”הזמנה “למשפחת Fast & Furious ואמר שאם הוא עזר להעלות את הזיכיון בכל דרך שהיא, העבודה שלו נעשתה.

אבל הכרת תודה לא הייתה הדבר היחיד ששווה להזכיר בסרטון האינסטגרם של ג’ונסון. הוא המשיך: “הנה אנו עשר שנים אחר כך את ההתרחבות וההתרחבות המוצלחת מאסיבית שעשינו את זה בדרך הנכונה, הדרך החכמה. ושוב אחי אני מעריך את תמיכתך. וכמובן, כל הדרכים מובילות לדבר אחד. אני ‘ אני אראה אותך בקרוב, טורטו. ”

זה נשמע כמו חזרה של הובס לאוזנינו.

מצטרף לקאסט הוא קארדי ב ‘בתפקיד קטן. הכללתה בפרק התשיעי אושרה על ידי – ניחשתם נכון – סרטון האינסטגרם של וין דיזל. הזמרת הופיעה לאחרונה גם בסרטה של ​​ג’ניפר לופז Hustlers.

טירזה גיבסון (רומן) היא אפשרות חזקה לחזרה, אם כי גיבסון נדר בעבר לא לעבוד שוב עם ג’ונסון. יש גם סיכוי לקאמבק עבור לוקאס בלאק (שון), נטלי עמנואל (רמזי), קורט ראסל (מר אף אחד) וסקוט איסטווד (אריק).

דמות נוספת שחזרתה הוקנטה היא אחיו של דקארד אוון שו בגילומו של לוק אוונס. הסופר-שותף כריס מורגן אמר: “אני רק אומר שאני מעריץ ענק של הדמות הזו. רק חכה.”

ותיק הזכיינית מישל רודריגז אמר ביולי 2017 כי היא יכולה לשקול לפרוש מהזיכיון אם זה לא יעניק לכוכבותיה הנשיות יותר “אהבה”. רודריגז קראה לזכיינית להיטיב עם דמויותיה הנשיות בסרט התשיעי, והעלתה את הודעתה באינסטגרם.

בהמשך הפגין וין דיזל את תמיכתו, ופרסם באינסטגרם שהוא “גאה” בסאגת הזכיינות. רודריגז כינתה את דיזל תומך ותיק של נשים חזקות, ואמרה כי הערותיה אינן מכוונות אליו.

למרבה המזל, רודריגז בהחלט חוזרת כשחשפה ב -16 במאי שהיא הסכימה להירשם לסרט לאחר שהבטיחה שהוא שכר סופרת.

“הרגשתי שלא היה מספיק קול נשי בזכיינית”, אמרה בכנס בלומברג עתיד השוויון. “אתה צריך להתפתח עם הזמנים, לא רק לחדור לדמוגרפיה מסוימת שתקועה [בעבר].”

אחד חדש בזכיינית יהיה ג’ון סינה שכן אושר שהוא משחק דמות “בדסה” בסרט התשיעי. דיזל הקניט בעבר כי אלוף ה- WWE לשעבר יהיה בסרט.

עלילת מהיר ועצבני 9: האם הסרט יכול לחלל לחלל?

נשמע מגוחך, נכון? אבל … כן, אולי. גורל הבמאי הזועם F גארי גריי נשאל על האפשרות שזה יקרה.

“מרחב חיצוני? שמע, לא הייתי פוסל שום דבר בזיכיון הזה,” הוא אמר ל- ScreenRant. “כשאני קורא ‘צוללת’ [בגורל העצבני], אני אומר ‘אוקיי, כל דבר אפשרי’. אתה אף פעם לא יודע. עוד לא קראתי את ‘Dom on Mars’, אבל שוב, אתה פשוט אף פעם לא יודע. ”

מורגן מסכים שהזיכיון לחלל אינו “לא בא בחשבון”, כל עוד הסרט יכול “להישאר בצד ימין של מעורבות הקהל”.

אנחנו בספק אם זה יקרה בסרט התשיעי, אבל אנחנו לא באמת יודעים שום דבר בשלב זה, אז מי יודע. חזרתו של ת’רון מציעה שהסרט יכול להתמקד סביב הכנופיה שתצוד אחר צ’יפטר, אבל אולי היא תהפוך לבחור טוב כמו דקארד שו …

יש אפשרות שאטאון, הארגון הרשע בהובס ושאו, יכול להשפיע ב- מהיר ועצבני 9 לצפייה ישירה, אבל זו רק ספקולציות לעת עתה.

מה שכן אנו יודעים הוא כי “זהו ללא ספק הסרט השאפתני ביותר של הסדרה ואני אסיר תודה לנצח לצוותנו המדהים מלונדון, אדינבורו, טביליסי (ג’ורג’יה), פוקט וקראבי (תאילנד) ולוס אנג’לס.”

אם כבר מדברים על שו, האם נשיג סוף סוף צדק עבור האן?

טריילר מהיר ועצבני 9: מתי נראה קטעים חדשים?

בדרך כלל, במהלך הצילומים, נקבל טיזרים של פעלולים חדשים שמתוכננים מקטעי וידיאו מוגדרים. הצילומים התרחשו לאחרונה באדינבורו במהלך מספר שבועות ונעטפו ב- 24 בספטמבר.

לדברי דיזל, זה היה “הצילום הארוך ביותר בקריירה שלו”. הכוכב פנה לאינסטגרם (כמובן) כדי לומר למעריצים: “אחרי צילומי הצילומים הארוכים ביותר בקריירה שלי עם Fast 9 … סרט שאני כל כך גאה בו מאוד. לפני שנכנסתי לפרויקט הדמות והקולנוע הבא … כל כך הרבה להתרגש מ … המשך מהיר … לפני כל העיתונות שתלויה עם פרסום התמונות השונות בשנה הבאה. עלי לקחת דקה למרכז. לחגוג את המשפחה הנפלאה שהתברכתי בה. כל כך אסיר תודה על החגים. תזמון מושלם אני יכול להוסיף. חאהה. ”

שימו לב למדיה החברתית של Vin Diesel בכל תמונות שמאחורי הקלעים, אבל עבור טריילר בפועל, נראה שנצטרך להמשיך לחכות.

מהיר ועצבני 9 לצפייה ישירה ייצא לבתי הקולנוע ב 22 במאי 2020.

 

 

קישור לאתר הסרט ב IMDB: מהיר ועצבני 9

לצפייה בסרטים נוספים ניתן להיכנס לסרטים לצפייה ישירה[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]