מה עושים לפני מעבר דירה

מה עושים לפני מעבר דירה

"<yoastmark

מה עושים לפני מעבר דירה?, יש כמה דברים חשובים לשקול לפני שאתה מעביר את כל החפצים שלך לתוך המקום החדש. מעדכון האבטחה לניקוי וקישוט, קבל את הפרויקטים הבאים לעשות לפני המעבר כדי לחסוך לך זמן ומתח מאוחר יותר.

החלף את המנעולים בדלתות

"<yoastmark

לאחר שתסיים את תהליך הרכישה של הבית החדש שלך ויש לך את המפתחות, הגיע הזמן לבצע כמה שינויים חשובים. יש לך שתי אפשרויות כאן. אתה יכול לגייס את המומחיות של מסגר לבוא ולהעביר את כל המנעולים החיצוניים שלך, או לקנות כמות של מנעולים ולהתקין אותם בעצמך. שינוי המנעולים שלך ייתן לך שקט נפשי בידיעה שאתה ובני משפחתך או חברים הם היחידים שיש להם גישה למפתחות הנכונים, ולכן, הבית שלך.

מערכות שירות מכניות

במעבר דירה וודא כי מערכות חימום וקירור בבית החדש שלך פועלים כראוי. לשכור איש מקצוע לבוא ולהעריך את המצב. אתה בטח רוצה שאיש מקצוע יבצע הערכה יסודית וניקוי של המערכות שלך. אם אתה חדש באזור, הקפד לבדוק את האמינות של כל חברה לפני שתחתום על חוזה לביצוע עבודה.

ניקוי הבית מלמעלה למטה

"<yoastmark

רוב האנשים עושים כמיטב יכולתם כדי לנקות את הבית לפני שהוא מוכר אותו למישהו אחר, אבל אתה בטח מעוניין לנקות את הבית לפי הסטנדרטים שלך. אתה יכול לעשות את כל הניקיון בעצמך או לשכור בעלי מקצוע לבוא ולעשות את העבודה בשבילך. אם תחליט לחסוך קצת כסף ולנקות את הבית החדש שלך בעצמך, שים את כל הציוד באזור אחד, כך שהוא יכול לנוע במהירות מפרויקט ניקוי אחד למשנהו.

צביעת הקירות

התפקיד של החלת צבע טרי של צבע על כל הקירות והתקרות שלך הוא פרוייקט אחד גדול. אתה בטח יכול לעשות את זה בעצמך, אבל זה ייקח הרבה זמן. שקול להזמין בעל מקצוע לעשות את העבודה. בדרך כלל יש את המומחים כדי לבצע את העבודה במהירות. בעל מקצוע יתקנו גם את כל הפגמים על הקירות והתקרות לפני שהם מתחילים לצבוע.

אירגון הארונות

"<yoastmark

בהתאם לסוג הבית שרכשת, ייתכן שיהיה עליך לשפר את שטח הארון בכמה חדרים. להחליט היכן אתה רוצה לאחסן את החפצים ולאחר מכן להעיף מבט מקרוב על שטחי האחסון בחדרים אלה. אל תשכח על מקומות כמו המוסך שלך, מרתף, עליית גג, או סככה חיצונית. אם אין מקום לשים דברים, תצטרך לקנות מארגנים עבור החלל. אם תחליט שאתה צריך כמה מבנים מאורגנים, בקר בחנות טמבור המקומית שלך על מנת לדבר עם בעל מקצוע על כל האפשרויות הזמינות.

התקנת חלונות, רשתות, ווילונות

בדוק את כל החלונות בבית החדש שלך. חפש אזורים שחוקים שבהם האוויר וחרקים עשויים להיות מסוגלים להיכנס לבית שלך, ייתכן שתרצה לשקול להחליף אותם, כמו כן יש מגוון רחב של וילונות מסוגים שונים

התקנת שקעי חשמל חדשים

"<yoastmark

אם רכשתם בית חדש שעבר שיפוצים אחדים, ייתכן שיש כמה שקעים שאינם תואמים לשאר הבית או המיקומים החדשים של מוצרי החשמל שלך. אתה גם עלול למצוא כי מכסים לשקעים הם מלוכלכים או סדוקים. רשום לעצמך בצד את כל אלה שצריכים להחליף, גש לטמבוריה המקומית ורכוש לעצמך את הציוד והחלף אותם במידה ויש לך את הידע, או העסק בעל מקצוע.

לאתר עשה זאת בעצמך בשפה האנגלית לחץ כאן

למדריכים וכתבות נוספות ניתן להיכנס ל: עשה זאת בעצמך