נדל”ן – יועץ משכנתאות

נדל”ן – יועץ משכנתאות, מה חשיבותו של יועץ משכנתאות?

יועץ משכנתאות פרטי הוא יועץ שמתמחה בתחום המשכנתאות, ויידע לספק לכם את הידע המקצועי בטרם לקיחת המשכנתא, רבים נוטים לחשות לא חייב יועץ משכנתאות ופונים לבנק בצורה ישירה ועצמאית, אנו ממליצים לכם באופן אישי להיעזר בשירותיו של נדל”ן – יועץ משכנתאות, הוא יוכל לחסוך לכם אלפי שקלים.. ולעיתים מאות אלפי שקלים במצטבר, יועץ המשכתנאות יבחן את:

  • מסלולי המשכנתא
  • ריביות המשכנתא
  • יבצע סקר שוק מקיף עבורכם

בנוסף, יועץ המשכנתאות ידאג לקבל מספר הצעות מחיר ממספר בנקים שונים, כך שתיווצר תחרות בין הבנקים על המשכנתא שלכם ולא להיפך, אנו ממליצים לצרף לכל עסקה יועץ משכתנאות מקצועי ומנוסה, במטרה לספק לכם ביטחון, מקצועיות, ושקט נפשי.

תפקידיו של יועץ המשכנאות בהרחבה

  • הכרת הלקוחות לעסקה במובנים של הכנסה, יציבות כלכלית, סיכונים לכשל, התאמה לעמידה בכללים המאפשרים לקבל מימון מוכוון / מוזל וכל הנדרש לחיתום אשראי נכון ויעיל.
  • בנייה של תיק לווה לצורך הגשה מסודרת לבנקים וגורמים מלווים אחרים כולל הערכה של יכולות הלווה, כגון הערכה של היסטוריית האשראי של הלווה, דו”ח הכנסות של הלווה (מאומת על ידי תלושי הכנסות ותיעוד דומה).
  • ניתוחים פיננסיים מבוססי ידע של נוסחאות, מידע תחזיות כלכליות ונתוני הלקוחות הלווים / ערבים להערכת יכולת הלקוח לעמוד בפירעון ההלוואות באופן סדיר לכל אוך חייהן המוגדר / מקוצר.
  • בניית תוכנית תמהיל ותחנות שינוי (מיחזורים) מבוססת על המוצרים השונים המוצעים ובהתאמה לרגולציה שקובעת מסגרות, היקפים, מטרות ומקדמי יוקר לבנקים, כך שתיווצר משכנתה יעילה וזולה ביותר ללקוח. פניה לבנקים מתאימים לפרופיל שהוגדר ושמוכרים מוצרים מתאימים (יש מגוון של מעל 50 סוגי מוצרי הלוואות בעלויות שונות עם תנאי סיכון שונים) לצורך קבלת הצעות רשמיות לבחינת התאמה ומשא ומתן תמחור. בניית לוחות תשלומים בעיסקאות מתמשכות (למשל קניה מקבלן לטווח של חודשים עד שנים) זיהוי בעיות מיוחדות בעסקה לטיפול מקדים בפיתרונן ו/ או הצגת אישורים מגורמי חוץ נדרשים (בתי משפט, רשויות מקומיות, רמ”י וכו’) הצגת התוצרים ללקוחות עם המלצה על מסלולי ביצוע. ליווי הלקוחות לבנק / מוסד מממן לצורך חתימה על מסגרת עסקה.
  • תהליכי ביצוע ביטחונות לצורך ביצוע – איסוף כל המסמכים הדרושים לצורך ביצוע ההלוואות ומשכון הנדל”ן במרשם מתאים (טאבו, רמ”י, רשם המשכונות ) התהליך לא מחויב להתבצע על ידי היועץ ויכול להתבצע גם על ידי הלקוח.
  • הגדרת מועדים לתחנות שינוי בהתאמה לנתונים על מנת להקטין עלויות המימון (שמקובל שאינן מוצגות ללקוח שאינו מבין את המשמעויות של חתימתו) ומעקב לביצוע מיחזורים להוזלת עלות.

לכתבות נוספות ושימושיות אודות נדל”ן ונכסים יש להיכנס ל: נדל”ן ונכסים

קרדיט סרטון: יאיר אסולין – יועץ נדל”ן רימקס רחובות והסביבה | Facebook

קרדיט סרטון: יאיר אסולין – YouTube