נדל”ן – מה זה שריפת נכס

נדל"ן - מה זה שריפת נכסנדל”ן – מה זה שריפת נכס – מוכרים רבים מפרסמים את הנכס שלהם לאורך זמן ולא מצליחים למכור. וככל שעובר הזמן, פוחתים צלצולי הטלפון ויש פחות הצעות מחיר ופחות ביקוש. ככל שהזמן עובר, כולם כבר מכירים את הנכס, ואף אחד לא ממהר לרכוש אותו והשוק ממתין שהמחיר ירד עוד ועוד. המוכרים שרוצים למכור, נאלצים להוריד מחיר בצורה מכאיבה, ולכן הקמנו את הכתבה נדל”ן – מה זה שריפת נכס על מנת שתלמדו.

כאשר אנחנו יוצאים לתהליך מכירה לנכס הכי יקר שלנו, חשוב לצאת במחיר נכון ואטרקטיבי לשוק, בכדי לגרום לתנועה של קונים לדירה שלכם, אם הצעתם מחיר גבוה ממחיר השוק:

  • נאבד קונים פוטנציאלים
  • לא נקבל טלפונים
  • אנשים יבינו שהמחיר המבוקש רחוק מהמחיר הריאלי

כתוצאה מכך, אנשים יסיקו שאנחנו לא רציניים בתהליך מכירת הנכס, זה מה שנקרא “שריפת נכס”, בעצם, הנכס יאבד עניין בקרב המתעניינים בשכונה או האיזור שלכם, ויגרום לתיסכול בקרב המוכרים.

הטיפ שלנו אליכם: ככל שמחיר הנכס יהיה נכון ועדכני למצב השוק  כך נקבל יותר טלפונים, יותר קונים, ויותר הצעות מחיר רציניות לנכס.

לסיכום: מחיר נכון לנכס יחסוך לכם זמן יקר ועגמת נפש, תוכלו להגיע לתהליך המכירה מתוך עמדת כוח וביקוש שיא לדירה שלכם, שלעיתים מתבטא במחיר גבוה ממחיר השוק, וזו בעצם המטרה שלנו.

 

 

לכתבות נוספות ושימושיות אודות נדל”ן ונכסים יש להיכנס ל: נדל”ן ונכסים

קרדיט סרטון: יאיר אסולין – יועץ נדל”ן רימקס רחובות והסביבה | Facebook

קרדיט סרטון: יאיר אסולין – YouTube