ברוכים הבאים לאתר שואו טיים, מאחלים לכם צפייה מהנה.
שידורי האח הגדול יחלו בתאריך 5.12 לאחר שידור הבכורה!
עידכונים: בקרוב יתווסף הצאט, מערכת תוכן חדשה לכל הכתבות, סקר, ועוד.

סוניק הסרט לצפייה ישירה

סוניק הסרט לצפייה ישירה

סוניק הסרטסוניק הסרט לצפייה ישירה. סוניק הוא סרט קומדיה הרפתקאות פעולה משנת 2020, המבוסס על הזכיינית למשחקי הווידיאו שפרסמה סגה. את הסרט מביים ג'ף פאולר בהופעת הבכורה הבימאית שלו והכתב של הסרט פאט קייסי וג'וש מילר. הוא מככב בבן שוורץ כקולם של סוניק הקיפוד וג'ים קארי כדוקטור רובוטניק, כמו גם ג'יימס מרסדן, טיקה סומפטר, נטשה רוטוול, אדם פליי וניל מקדונו.

בסרט, סוניק משתלב עם השריף העירוני טום ואצ'ובסקי כדי למצוא את הטבעות האבודות שלו ולהימלט מד"ר רובוטניק.

פיתוח לסרט החל בשנות התשעים, אך לא עבר את שלב התכנון עד ש- Sony Pictures רכשה את זכויות הסרט בשנת 2013. ההפקה הייתה כרוכה בשיתוף פעולה של האולפן היפני של סגה סמי Marza Animation Planet, עם פאולר שהובא לביים בשנת 2016. לאחר שסוני הכניסה את הפרויקט למהפך, Paramount Pictures רכשה אותו בשנת 2017.

סוניק הסרט לצפייה ישירה

שחרור הסרט

מרבית צוות השחקנים עליו נחתם באוגוסט 2018, והצילומים הראשיים התרחשו בין ספטמבר לאוקטובר באותה שנה בוונקובר ובאי ונקובר. בעקבות התגובה השלילית לטריילר הראשון בשנת 2019, שחרורו של הסרט התעכב בשלושה חודשים לעיצוב מחדש של סוניק.

סוניק הקיפוד הוקרן בבכורה בתיאטרון פרמונט ב- 25 בינואר 2020, ושוחרר תיאטרלי בארצות הברית ב- 14 בפברואר 2020. המבקרים שיבחו את ההופעות, את עיצובו של סוניק ואת אמינותו לחומר המקור, אך מתחו ביקורת על עלילתה ותפסו חוסר מקוריות.

הסרט קבע את השיא לסוף השבוע הפתיחה הגדול ביותר לסרט משחקי וידאו בארצות הברית ובקנדה. הסרט גייס 306 מיליון דולר ברחבי העולם, והפך לסרט השני הגבוה ביותר שנערך בשנת 2020, ובמקביל הפך להיות העיבוד למשחקי הווידאו הגבוה ביותר בכל הזמנים בקופות בארה"ב.

עלילה

סוניק,  קיפוד כחול מחוץ לכדור הארץ שיכול לרוץ במהירויות קוליות, מוצא את עצמו מבוקש על ידי שבט אידידים לכוחו. האפוטרופוס שלו, לונגקלאו הינשוף, נותן לו שקית טבעות שיכולה ליצור פורטלים לכוכבי לכת אחרים, באמצעות אחת בכדי לשלוח אותו לכדור הארץ בזמן שהיא מגינה עליו מפני ההידיידות.

עשר שנים אחר כך, סוניק נהנה מחיים סודיים בסמוך לעיירה גרין הילס שבמונטנה, אך משתוקק להתיידד. הוא מגלה אלילים את השריף המקומי, טום ווכובסקי, ואשתו הווטרינרית, מדדי, אך סוניק לא מודע לכך שהזוג מתכנן לעבור בקרוב לסן פרנסיסקו, שכן טום התקבל לעבודה על ידי משטרת סן פרנסיסקו.

לצפייה בסרטים נוספים: סרטים לצפייה ישירה

קישור לאתר הסרט: IMDB