בקרוב צפייה בתוכן האתר יהיה לרשומים בלבד (לחיצה על כפתור הפייסבוק מספיקה על מנת להירשם ולהתחבר בקליק אחד)
שידורי האח הגדול יחלו בתאריך 5.12 לאחר שידור הבכורה!
בעלי עסק? בקרוב תוכלו להוסיף את העסק שלכם בחינם לאינדקס העסקים החדש שלנו שייפתח בקרוב.

ספורט ONE 2 שידור חי

ספורט ONE 2 שידור חי

 

ספורט ONE 2 שידור חי הוא גוף שידור מסחרי אשר מפעיל ארבעה ערוצי טלוויזיה: ONE 4K ,ONE2 HD ,ONE HD ו-ONE CLASSIC המשדרים תוכני ספורט. הערוץ בבעלות מפעילי אתר הספורט ONE.

 

הוראות צפייה לערוץ ספורט ONE 2 שידור חי:

1. השידור מופעל ישירות, במידה ולא – יש ללחוץ על כפתור ה PLAY ולהמתין מספר שניות לטעינת השידור החי, אם השידור עדיין לא נטען יש לרענן את הדף.

2. כל השידורים תקינים ועובדים בכל המחשבים \ פלאפונים \ דפדפנים, במידה ויש בעיה עם ערוץ יש ללחוץ על "דיווח על תוכן", ונטפל זאת בהקדם.

3. לכל בעיה \ עזרה \ שאלה, ניתן להיכנס ל פורום שואו טיים, צוות האתר נמצא שם בכל עת (יש להיות רשום לאתר על מנת להגיב או לפתוח נושא חדש).

 

במידה והשידור נתקע יש להמתין מס שניות ו\או לרענן את הדף

 

 

חרף התנגדותם של גורמים שונים בתקשורת הספורט בישראל ובראשם נציגי ערוץ הספורט אישרה המועצה לשידורי כבלים ולשידורי לווין את הקמת הערוץ בנובמבר 2010 והערוץ החל לשדר בינואר 2011 באפיק 50 ב-HOT וב-yes. בנוסף, הועלה גם ערוץ "ONE HD" המשדר ב-HD ב-HOT, באוגוסט 2015 הועלה ערוץ ה-HD גם ב-yes.

תחילה, שידר הערוץ בעיקר תוכניות מגזין העוסקות בספורט ובעולמות תוכן משיקים כמו כלכלה בספורט ותוכנית העוסקת בסיקור אינטרנטי של הספורט, לצד שידור תחרויות ספורט מענפים שונים שחלקם אינם פופולריים בישראל. כמו כן, הערוץ החזיק בזכויות שידור של ליגות כדורגל שאינן זוכות לעניין רב בקרב אוהדי הכדורגל בישראל, בעוד הליגות שכן מעוררות עניין, ליגת העל בכדורגל, לה ליגה והפרמייר ליג שודרו בערוצים בבעלות "צ'רלטון" וערוץ הספורט.

במקביל לפתיחתו, הפסיק "קול ישראל" לשדר את תוכנית הרדיו "שירים ושערים" והערוץ החל לשדר תוכנית בפורמט דומה המשדרת ממגרשי ליגת העל ללא שידור תמונה בשם "שבת של כדורגל" בהגשת שרון פרי. התוכנית שידרה דיווחים ממגרשי הכדורגל ללא תמונה כשלוח תוצאות מוצג בצד המסך.

חרף מאבקו של אתר ONE בזליגת התכנים המשמעותיים לערוצים בתשלום, הגיש הערוץ בשנת 2013 בקשה לפתיחת ערוץ נוסף בתשלום שייקרא ONE LIVE שאמור היה לשדר תחרויות ספורט בשידורים ישירים.[1]

צעד משמעותי במאבק על זכויות השידור המשפיעות על מעמדו של הערוץ נרשם לקראת עונת 2015/2016 כשהערוץ רכש את זכויות השידור של הליגה הספרדית בכדורגל, לאחר שמשחקיה שודרו למעלה משני עשורים בערוץ הספורט המתחרה.[2]

בערוץ משודרות תוכניות ספורט ואקטואליה, ותוכניות מגזין מהעולם. הערוץ משדר משחקים ממגוון ליגות בשידורים ישירים, אירועי ספורט ומסיבות עיתונאים שונות.

בינואר 2016 הועלה ערוץ ONE HD ב-סלקום tv.

באוגוסט 2017 הועלה ערוץ ONE 4K ב-yes.

בדצמבר 2017 הועלו ערוץ ONE HD וערוץ ONE CLASSIC ב-STINGTV.

באפריל 2018 הועלה ערוץ ONE HD ו-ONE 4K ב-פרטנר tv.

ב-6 בינואר 2019 עלה ערוץ ONE 4K ב-סלקום tv.

ספורט ONE 2 שידור חי בתאריך מאי 2018 רכש הערוץ את הזכויות לשידור הליגה האיטלקית בכדורגל, אותה משדר בערוץ ONE2 HD; ב-HOT ,yes, סלקום tv, פרטנר tv ו-STINGTV.

לאתרי ספורט המובילים בישראל: ספורט 5 , ONE

לערוצי ספורט נוספים: ערוצי ספורט לצפייה ישירה