עדן חסון הדלפות להאזנה ישירה

עדן חסון הדלפות להאזנה ישירה

 

עדן חסון הדלפות להאזנה ישירה

עדן חסון הדלפות להאזנה ישירה

מיהו עדן חסון?

עדן חסון נולד בפרדס חנה-כרכור למשפחה דתית. אביו יורם, נהג משאית ואמו אסתר, גננת. במהלך שירותו הצבאי שירת בבסיס חיל האוויר במצפה רמון, שם היה חלק מלהקת חירום.

בתוך פחות משנתיים הפך עדן חסון מבחור אלמוני מפרדס חנה שהקליט שירים לבד בבית וחלם בגדול, לאחד הזמרים המצליחים בישראל. בדרך הוא היה צריך להוריד את הכיפה, להיכשל ב’כוכב נולד’, ללמוד איך מדברים בלי לגמגם, ובעיקר לרפא את עצמו מהידידה שניפצה לו את הלב והכניסה אותו לדיכאון של שנה. עכשיו, כששומעים אותו בכל רמקול, כבר לא מפחיד לחזור לבית ריק אחרי הופעה.

כאן ניתן לשמוע את עדן חסון הדלפות להאזנה ישירה

שיר הפריצה של עדן חסון

עדן חסון הוציא את שירו ​​הראשון שמישהו יעצור אותי. השיר זכה להצלחה רבה והוא מדורג במקום הרביעי בשיר השנה של גלגלצ 2018. עדן חסון גם זכה ביצירה בפרס “שיר השנה” של אקו”ם בשנת 2019. ב- 4 באפריל 2019 יצא אלבום הבכורה שלו שנקרא על שם שמו של הסינגל הראשון “שמישהו יעצור אותי”.

כלל שירי האלבום של עדן חסון

ב-3 במאי 2018 הוציא את הסינגל השני שלו “ילדים כאלה”, שביים בעצמו את הקליפ וזכה גם כן להצלחה וכיכב בראש המצעדים. בהמשך השיר נבחר לייצג את ישראל באירוויזיון הילדים 2018 בביצוע של נועם דדון. ב-21 במאי יצא הסינגל “בא לי לחבק אותך” שכתב והלחין עבור עדן בן זקן. ב-15 באוגוסט הוציא את הסינגל השלישי שלו “שיכורים”.ודורג במקומות גבוהים במצעדים. ב-22 באוקטובר הוציא את הסינגל הרביעי שלו “מתפוצץ לי הראש”. ב-10 בדצמבר הוציא את הסינגל החמישי שלו “אני מבולבל”.

ב-29 בינואר 2019 הוציא סינגל נוסף “היי די.ג’יי”. ב-12 במרץ הוציא את הסינגל השביעי “כפיות”. ב-24 במרץ הוציא את הסינגל השמיני “איך את אוהבת”. ב-30 במרץ הוציא את הסינגל התשיעי “עיניים”. ב-4 באפריל יצא אלבום הבכורה שלו “שמישהו יעצור אותי”, שכלל בו תשעת הסינגלים. במאי נודע שעדן חסון זכה בפרס אקו”ם על שיר השנה “שמישהו יעצור אותי”.ב-4 ביולי הוציא את השיר “שונה מהנוף” ביחד עם עדן בן זקן.

אילו עוד שירים יפתיע עדן חסון באלבומו החדש?

ב-3 בספטמבר 2019 הוציא את הסינגל הראשון, “כשנגמרת הסופה”. ב-17 בנובמבר הוציא את הסינגל השני, “שמפניה”, ב-10 בדצמבר הוציא את הסינגל השלישי, “מה עבר עליי” שכתב והלחין בשבילו הזמר והיוצר נתן גושן, מתוך אלבום חדש עתידי.

דברים שלא ידעתם על עדן חסון

עדן חסון כתב והלחין שירים לעוד זמרים גדולים וידועים בתעשיית המוזיקה כמו: עדן בן זקן , פאר טסי ועוד.

בנוסף עדן חסון חתום בשרית הפקות שלאחר זמן שבו הוא נמצא תחת שרית הפקות הזמר עדן חסון החתים זמרת חדשה עם קול מושלם ושמה מור רביעי , עדן חסון כתב והלחין למור את שני הסינגלים הראשונים שלה שהם הראשון “תקרא לי מאמי” והשני “מחזיק לי את היד” , עדן חסון לקח את מור רביעי תחת חסותו.

עדן חסון הדלפות להאזנה ישירה

הדלפה מספר 1- מוכרת אך הכי יפה בשם “סוודר”

הדלפה מספר 2- השיר “איתך”

הדלפה מספר 3- נזרקנו בסלון

זה לא הסוף, יש עוד מה לצפות לעדן חסון הדלפות להאזנה ישירה

עדן חסון ביוטיוב: הערוץ הרשמי

להדלפות נוספות: לחצו כאן