עומר אדם הדלפות להאזנה ישירה

עומר אדם הדלפות להאזנה ישירה

 

עומר אדם הדלפות

עומר אדם הדלפות להאזנה ישירה

מיהו עומר אדם?

עומר אדם (נולד ב -22 באוקטובר 1993) הוא זמר ישראלי שהמוזיקה שלו ממזגת אלמנטים של “מזרחית” מזרחית-מזרח תיכונית ומכשור פופ מערבי. בשנת 2009 הוא השתתף בעונה השביעית של כוכב נולד, מופע סדרות איידול פופולרי בישראל, אך נפסל בגלל גילו בזמן היישום.

היכן נולד והתגורר עומר אדם?

עומר אדם נולד בארצות הברית למשפחה ישראלית. בצד אביו, יניב אדם, היה ממוצא יהודי, ואילו אמו ממוצא יהודי אשכנזי. אביו היה קצין כוחות מיוחדים בצבא ההגנה לישראל ששירת כסגן מפקד יחידת שלדג וגדוד 202 של חטיבת הצנחנים.

סבו אביו שמואל שירת כמפקד בכיר במשמר הגבול. הוא קשור גם לגנרל יקותיאל אדם ובנו הגנרל אודי אדם. כשאדם היה תינוק, משפחתו חזרה לארץ. בתחילה הם התגוררו בבסיס פלמחים, וכשהיה בן שלוש עברה המשפחה למושב משמר השבעה.

עומר אדם נהיה פופולארי בקרב הקהל

עומר אדם נהנה מפופולריות רבה למרות שעזב את כוכב נולד. הוא סייר במדינה והעניק למעלה מ -150 הופעות בפחות משנה. בסוף 2009 הוציא את סינגל הבכורה שלו, שנקרא “להיאבד ברוח” (“אבוד ברוח”). הוא עקב אחריו ביולי 2010 עם “חוזה בנשמה” שהפך לשיר הנושא של תוכנית הטלוויזיה “חתונת השנה” (באנגלית, “חתונה של השנה”) בתחנת ערוץ 2 של ישראל.

בדצמבר 2010 עומר אדם הוציא אלבום בשם נמס ממך הכולל את הסינגלים שכבר הוצאו בנוסף לשירים חדשים כולל “נעתי בתוך מעגל”, “בלילה קר”, ו-” לא תדעי דמעה”.. הוא כלל גם כמה גרסאות מחודשות לשיריו.

בשנת 2011 הוציא עומר אדם אלבום שני “מאושרת”. במרץ 2011 יצא הלהיט הראשון מהאלבום החדש שכותרתו “בניתי עלייך”, ואחריו “קסם” כדואט עם איציק קללה. במאי 2011 הגיע הלהיט שלו “מליון נשיקות”, בהצלחה אדירה ברשת, ואחריה “קרוב אלייך”.

ובין לבין ניתן לשמוע כאן באתר את עומר אדם הדלפות להאזנה ישירה שיריו שעוד לא יצאו

חלק משיריו הפופולריים של עומר אדם

ב- 15 ביוני 2011 עומר אדם הופיע במופע חי בהשתתפות אלפים בקיסריה, מקום בחופי ישראל, והפך לאמן הצעיר ביותר שהוצג כאמן ראשי בהיותו בן 17 בלבד.

ב- 29 בינואר 2012 עומר אדם הוציא את אלבומו השלישי ילד טוב ילד רע. הסינגל הראשון מתוך האלבום היה “אל תחפשי”, ואחריו “מאושרת” ו- “בניתי עלייך”. ובנוסף עומר אדם הופיע גם בתוכנית ריאליטי הסוכנים בערוץ HOT בידור ישראלי.

באוגוסט 2015 הוציא עומר אדם את אלבומו הרביעי “מודה אני”, שהפך לפופולרי מאוד מאוד זמן קצר לאחר צאתו.

עומר אדם הופיע בטקסי הפתיחה של משחקי המכביה 2017 ב- 6 ביולי 2017.

לעיתים הקהל חושב כי הזמר עצמו הוא זה שמדליף את שיריו בכדי לראות האם השיר יצליח ובעקבות כך כאן ניתן לשמוע את עומר אדם הדלפות להאזנה ישירה.

לעומר אדם היה את השיר הנמכר ביותר בישראל בתקופת 2017-18, שנמדד בין ראש השנה בשנים עוקבות, עם “שני משוגעים” לקראת אירוויזיון 2018 בישראל בביצוע נטע ברזילי. סתיו בגר היה מפיק מפתח בשני השירים.

עומר אדם הדלפות להאזנה ישירה

הדלפה מספר 1- השיר מיליון שנות אור

הדלפה מספר 2- השיר איזבל

הדלפה מספר 3- השיר שתחזרי

הדלפה מספר 4- השיר עושה לנו טוב

הדלפה מספר 5- השיר לאהוב אותך תמיד

הדלפה מספר 6- לא לבד

 

זה לא הסוף, יש עוד למה לצפות לעומר אדם הדלפות להאזנה ישירה

עומר אדם ביוטיוב: הערוץ הרשמי

להדלפות נוספות: לחצו כאן