ערוץ הודי שידור חי

ערוץ הודי לצפייה ישירהערוץ הודי שידור חי, טלוויזיה פולימר (המכונה גם פולימר) הוא ערוץ טלוויזיה הודי שממוקם בצ’נאי, הודו. זה הושק על ידי קליאנה סונדארם כתחנת טלוויזיה מקומית בסאלם שהועברה רק על ספקי מנויים. בהמשך היא שינתה את תכנותה לרשת בידור והרחיבה את שטח הכיסוי שלה למדינת טמיל נאדו כולה. כחלק מהקשר עם טלוויזיית הצבעים, הטלוויזיה של סוני וטלוויזיה SAB, משדרת פולימר טלוויזיה את תכניות הטלוויזיה שלהן שכונו בטמילית. [2] הרשת השיקה גם ערוץ חדשות ספין-אוף בשם Polimer News, במלזיה, היא זמינה רק באמצעות טלוויזיה Unifi בערוץ 312.

 

 

חברת פולימר מדיה פרטית בע”מ התחילה בתחילה כחברה לייצור ערוצי טלוויזיה בשנת 1985. כיום, על פי פרופיל החברות המקושרות היא התפתחה להיות המפעילה השנייה בגודלה (Multi System System) (MSO) ברחבי טמיל נאדו, המספקת מיליוני מנויים בכל עשרה מחוזות של מדינת הודו. החברה הוקמה על ידי Pattanam Velappan Kalyanasundaram שמאז הודות לרשת ההפצה החזקה שלו לקח את ערוץ החדשות של החברה Polimer News למקום הראשון בכל הקשור לצפייה בחדשות בטמיליה במדינת טמיל נאדו. (BARC ינואר 2019).

חדשות פולימר הוא ערוץ הטלוויזיה החדשות המדורגת המובילה בשפה טמילית. הערוץ החזיק משלו כנגד תחרות מצד הקמת בתי תקשורת כמו Daily Thanthi – שבבעלותה Thanthi TV, Sun News של רשת Sun ו- Jaya News. ההערכה היא כי הערוץ רוכב על רשת הפצה חזקה, בזכות מקורותיו בעסקי הפצה לטלוויזיה בכבלים.

הטלוויזיה של פולימר מועדפת על ידי מרבית המשפחות הטמיליות בזכות ההתחייבות הטרייה והחברתית שלה. הערוץ הוא שינל טמילי 24 שעות ביממה הזמין ברחבי העולם. מלבד סדרות יומיומיות, התכנות מכילה מספר תכניות ריאליטי עם חיפוש כשרונות. באמצעות Eumaxindia תוכלו להזמין מודעות בטלוויזיה של פולימר בכל מקום ובכל מקום שתרצו.

הטלוויזיה של פולימר גדלה והפכה להיות יעד מבדר אהוב על אוכלוסיית טמיליה אוניברסלית. לערוץ אוסף קולנוע בלעדי עבור צופיו. תצוגות הרב-ז’אנר שלה מבדרות את כל קבוצות הגיל עם סיפור הסיפורים והתפאורות שלה.

פרסם איתנו בטלוויזיה פולימר:

חברת Eumaxindia מציעה את המחירים הטובים ביותר בהזמנת פרסומות לטלוויזיה של פולימר.
השתמש באפשרויות תשלום-Flexi כמו טיוטות ביקוש, מזומנים, בנקאות נטו וכו ‘רק עם Eumaxindia.
קבל עזרה מומחה לפרסומות שמזמינות וניהול קמפיינים.

קמפיינים פרסומיים חדשניים לטלוויזיה של פולימר מציעים לך את הבסיס החזק הדרוש להשקת קמפיין הפרסום שלך בטלוויזיה. אנו לא רק קונים את אתרי הפרסום הטובים ביותר בטלוויזיה של פולימר במחירים מוגבלים עבורך, אלא מבטיחים לעקוב אחר הצלחת הקמפיין שלך.

לשידורים חיים וערוצים נוספים ניתן להיכנס לערוצי טלוויזיה בעולם