ערוץ רוסית שידור חי

הוראות צפייה לערוץ רוסית שידור חי:

1. השידור מופעל ישירות, במידה ולא – יש ללחוץ על כפתור ה PLAY ולהמתין מספר שניות לטעינת השידור החי, אם השידור עדיין לא נטען יש לרענן את הדף.

2. כל השידורים תקינים ועובדים בכל המחשבים \ פלאפונים \ דפדפנים, במידה ויש בעיה עם ערוץ יש ללחוץ על “דיווח על תוכן”, ונטפל זאת בהקדם.

3. לכל בעיה \ עזרה \ שאלה, ניתן להיכנס ל פורום שואו טיים, צוות האתר נמצא שם בכל עת (יש להיות רשום לאתר על מנת להגיב או לפתוח נושא חדש).

 

 

 

ערוץ רוסית שידור חי

 

ערוץ רוסית שידור חי רוסיה-24 (ברוסית: Россия-24) הוא שמו של ערוץ טלוויזיה חדשותי המשדר 24 שעות ביממה חדשות בשפה הרוסית והוא מהווה חלק מהחברה הרוסית הממלכתית לרדיו וטלוויזיה. החל את שידוריו ב-1 ביולי 2006.

הערוץ נקרא ערוץ וסטי מה-1 ביולי 2006 ועד ה-31 בדצמבר 2009 משניתן לערוץ השם “רוסיה-24”.

 

ערוץ המידע הרוסי “רוסיה 24” הוא המנהיג הבלתי מעורער של ערוץ השטח עם האירועים החשובים ביותר – שידורים חיים מקסימליים, צוותים בעצם הפעולה, גישה למידע אמיתי.

שלושת רבעי הרוסים מציינים כי “רוסיה 24” היא מקור המידע העיקרי עבורם ויותר ממחצית מהנשאלים מציינים שהם צופים בערוץ הטלוויזיה באופן קבוע, על פי מערכת המידע והניתוח Medialogiya, “רוסיה 24” מחזיקה במדד הציטוטים הגבוה ביותר מבין ערוצי הטלוויזיה הרוסיים, ערוץ הטלוויזיה “רוסיה 24” יצר מרחב מידע יחיד במדינה, המספק גישה חד פעמית לחדשות לכולם מקמצ’טקה ועד קלינינגרד.

הכללה ישירה ממקומות חמים, תקשורת מקוונת עם כתבים, ראיונות עם משתתפי האירוע, צילומי וידיאו בשידור חי – הכל עדכני, רלוונטי. לא בלי סיבה, כאשר הם רוצים לברר במהירות את הפרטים של מה שקרה, הם כוללים את רוסיה -24. מהדורות חדשות יוצאות כל חצי שעה, המידע מתעדכן באופן קבוע. אם אתה רוצה להתעדכן בחדשות האחרונות, צפה ברוסיה 24 בשידור חי ב- rus24.TV.

הרבה פוליטיקאים ידועים, כלכלנים, אנשי עסקים, עובדי תרבות ואמנות להוטים להיות אורחי אולפן ערוצי הטלוויזיה. ביקורות כלכליות וכלכליות שוטפות, אנליטיקה פוליטית, חדשות על מדע וטכנולוגיה, ספורט עולות על האוויר. המבקרים ציינו שוב ושוב את המקצועיות הגבוהה של צופים ומגישי ערוצים, מה שמעיד הפופולריות ההולכת וגוברת בקרב הצופים. עכשיו, אפילו בלי טלוויזיה בהישג יד, תוכלו לצפות ברוסיה 24 (וסטי) באיכות טובה באתר שלנו.

 

לשידורים חיים וערוצים נוספים ניתן להיכנס: ערוצי טלוויזיה בעולם.

לצפייה בסרטים ניתן להיכנס: סרטים לצפייה ישירה.

לצפייה בסדרות ניתן להיכנס: סדרות לצפייה ישירה.

לאתר הרישמי של ערוץ רוסית לחץ כאן.

 

הבהרת צפייה בערוץ רוסית שידור חי

הבהרה: האתר אינו משדר או מאחסן את השידורים. שואו טיים פועלת כ”גשר” בלבד למקורות אותם ניתן למצוא בקלות על ידי חיפוש באינטרנט. למען הסר ספק: העובדה שאתרינו מקשר לתכנים זמינים ברשת האינטרנט אינה מעידה על הסכמת שואו טיים לא במפורש ולא במשתמע, לתוכנם ואינה מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם, לנוהג בעלי התכנים בתחום הפרטיות ובכל היבט אחר.