ערוץ 1 רוסית שידור חי

הוראות צפייה לערוץ 1 רוסית שידור חי:

1. השידור מופעל ישירות, במידה ולא – יש ללחוץ על כפתור ה PLAY ולהמתין מספר שניות לטעינת השידור החי, אם השידור עדיין לא נטען יש לרענן את הדף.

2. כל השידורים תקינים ועובדים בכל המחשבים \ פלאפונים \ דפדפנים, במידה ויש בעיה עם ערוץ יש ללחוץ על “דיווח על תוכן”, ונטפל זאת בהקדם.

3. לכל בעיה \ עזרה \ שאלה, ניתן להיכנס ל פורום שואו טיים, צוות האתר נמצא שם בכל עת (יש להיות רשום לאתר על מנת להגיב או לפתוח נושא חדש).

 

 

 

ערוץ 1 רוסית שידור חי

 

ערוץ 1 רוסית שידור חי  (ברוסית: Россия-1) הוא ערוץ טלוויזיה ממלכתי רוסי  ששודר לראשונה ב- 14 בפברואר 1956 כתוכנית השנייה בברית המועצות. הוא הושק מחדש כ- RTR ב- 13 במאי 1991, והוא מכונה כיום רוסיה 1. זהו ערוץ הדגל של חברת הטלוויזיה והרדיו הממלכתית כל רוסיה (VGTRK). לרוסיה -1 יש את הקהל השני בגודלו בטלוויזיה הרוסית. בשבוע טיפוסי צופים בו 75% מהרוסים העירוניים, לעומת 83% בערוץ המוביל, הערוץ הראשון. שני הערוצים דומים בפוליטיקה שלהם, והם מתחרים ישירות בבידור. לרוסיה -1 יש וריאציות אזוריות רבות ושידורים בשפות רבות.

 

 

לשידורים חיים וערוצים נוספים ניתן להיכנס: ערוצי טלוויזיה בעולם.

לצפייה בסרטים ניתן להיכנס: סרטים לצפייה ישירה.

לצפייה בסדרות ניתן להיכנס: סדרות לצפייה ישירה.

לאתר הרישמי של ערוץ 1 רוסית לחץ כאן.

 

הבהרת צפייה בערוץ 1 שידור חי

הבהרה: האתר אינו משדר או מאחסן את השידורים. שואו טיים פועלת כ”גשר” בלבד למקורות אותם ניתן למצוא בקלות על ידי חיפוש באינטרנט. למען הסר ספק: העובדה שאתרינו מקשר לתכנים זמינים ברשת האינטרנט אינה מעידה על הסכמת שואו טיים לא במפורש ולא במשתמע, לתוכנם ואינה מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם, לנוהג בעלי התכנים בתחום הפרטיות ובכל היבט אחר.