ערוץ 13 שידור חי

הוראות צפייה לערוץ 13 שידור חי:

1. השידור מופעל ישירות, במידה ולא – יש ללחוץ על כפתור ה PLAY ולהמתין מספר שניות לטעינת השידור החי, אם השידור עדיין לא נטען יש לרענן את הדף.

2. כל השידורים תקינים ועובדים בכל המחשבים \ פלאפונים \ דפדפנים, במידה ויש בעיה עם ערוץ יש ללחוץ על “דיווח על תוכן“, ונטפל זאת בהקדם.

3. לכל בעיה \ עזרה \ שאלה, ניתן להיכנס ל פורום שואו טיים, צוות האתר נמצא שם בכל עת (יש להיות רשום לאתר על מנת להגיב או לפתוח נושא חדש).

 

 

 

 

 

ערוץ 13 שידור חי

 

רשת 13 הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי ישראלי של רשת מדיה בע”מ, שישודר באפיק 13, החל מ-1 בנובמבר 2017. הרשות השנייה החליטה לחייב את “רשת” עם המעבר לאפיק החדש, וכך גם את “קשת” וערוץ 10, להתחיל לשדר באיכות HD, אך לא פירטה אם הם יעברו לפורמט 720p (נקרא גם HD Ready) או לפורמט 1080i (נקרא גם Full HD). אולפני הרצליה, בהם מצולם חלק מההפקות, גילו שנערכו לשדרוג האיכות ורכשו מבעוד מועד ציוד שידור המתאים לפורמט הגבוה אף יותר 2160p (נקרא גם 4K UHD)

רשת היא אחת משתי זכייניות השידור הישראליות, ביחד עם “קשת”, שמשדרות בערוץ 2 משנת 1993. עד לפיצול הערוץ, שמתוכנן ל-1 בנובמבר 2017 ובו יסתיימו שידורי ערוץ 2 במתכונתו הנוכחית, ויחלו שידורי ערוץ זה של “רשת” ושידורי קשת 12. שידורי הזכיינית במסגרת שידורי ערוץ 2 יסתיימו ביום שבת, 28 באוקטובר 2017, ויחלו בערוץ 13 החדש בחצות הלילה שבין 31 באוקטובר ל-1 בנובמבר 2017.

נכון לחודש אוקטובר 2017, ערוץ 13, יחד עם קשת 12, יישארו במרבב הראשון של עידן+ (שעליו משודר גם ערוץ 2 עד לסגירתו), וכדי לאפשר זאת יעבור ערוץ מכאן 33 למרבב השני של עידן+, ערוץ שלוש עשרה רשת בשידור ישיר. שידורי ערוץ 13 הישראלי באינטרנט, שידורי רשת 24/7.

ערוץ 13 רשת בשידור ישיר. שידורי ערוץ 13 הישראלי באינטרנט, שידורי רשת. הערוץ משדר חדשות, תוכניות ריאלטי, סדרות קומדיה ובידור. – ערוץ 2 לצפייה ישירה – ערוץ 22 שידור חי – ערוץ 22 שידור ישיר – ערוץ 2 לצפייה ישירה – ערוץ 22 שידור חי – ערוץ 2 שידור ישיר – ערוץ שניים לצפייה ישירה – ערוץ 22 שידור חי – ערוץ שתיים שידור ישיר באיכות HD ובחינם, השידור פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ללא הפסקה! השידור מותאם למחשב ולכל מכשיר נייד פלאפון, סמארטפון – אייפון, גלקסי, אנדרואיד, טאבלטים ועוד, ערוץ 13 שידור חי לייב, ערוץ 13 שידור חי צפיה ישירה, ערוץ 13 שידור חי משדר באיכות HD

ערוץ 13 לוח שידורים

 

 

לשידורים חיים וערוצים נוספים ניתן להיכנס לערוצי טלוויזיה בישראל.

לצפייה בסרטים ניתן להיכנס: סרטים לצפייה ישירה.

לצפייה בסדרות ניתן להיכנס: סדרות לצפייה ישירה.

לאתר הרישמי של ערוץ 13 לחץ כאן.

 

הבהרת צפייה בערוץ 13 שידור חי

הבהרה: האתר אינו משדר או מאחסן את השידורים. שואו טיים פועלת כ”גשר” בלבד למקורות אותם ניתן למצוא בקלות על ידי חיפוש באינטרנט. למען הסר ספק: העובדה שאתרינו מקשר לתכנים זמינים ברשת האינטרנט אינה מעידה על הסכמת שואו טיים לא במפורש ולא במשתמע, לתוכנם ואינה מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם, לנוהג בעלי התכנים בתחום הפרטיות ובכל היבט אחר.