ערוץ 14 שידור חי

הוראות צפייה לערוץ 14 שידור חי:

1. השידור מופעל ישירות, במידה ולא – יש ללחוץ על כפתור ה PLAY ולהמתין מספר שניות לטעינת השידור החי, אם השידור עדיין לא נטען יש לרענן את הדף.

2. כל השידורים תקינים ועובדים בכל המחשבים \ פלאפונים \ דפדפנים, במידה ויש בעיה עם ערוץ יש ללחוץ על “דיווח על תוכן“, ונטפל זאת בהקדם.

3. לכל בעיה \ עזרה \ שאלה, ניתן להיכנס ל פורום שואו טיים, צוות האתר נמצא שם בכל עת (יש להיות רשום לאתר על מנת להגיב או לפתוח נושא חדש).

 

 

ערוץ 14 \ ערוץ 10 נסגר בינואר 2019

קרא אודות הערוץ בויקיפדיה

 

 

ערוץ 14 שידור חי

ערוץ 14 הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי ישראלי של שידורי בע”מ, שישודר מ-1 בנובמבר 2017.

עשר (בעבר “ישראל 10” ועד אוקטובר 2017, “ערוץ 10”) הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי ישראלי, בשליטת קבוצת התקשורת RGE‏ (51%), והממומן באמצעות שידור פרסומות. הערוץ נקלט בבתי הצופים באמצעות חברת הכבלים (“HOT”), חברת הלוויין (“yes”) או באמצעות עידן+. הערוץ מועבר באופן חופשי גם באמצעות הלוויין עמוס. בחצות הלילה של ה-1 בנובמבר 2017, הערוץ יסיים את שידוריו, ובו בעת יתחדשו שידורי הערוץ באפיק מספר 14. אפיק מספר 10 צפוי להיות מוחשך למשך שבין חודשיים (לבקשת המועצה לשידורי כבלים ולוויין וחברות התקשורת HOT ו-yes) ועד שנה (לבקשת זכייניות ערוץ 2 – קשת, רשת וערוץ 10) שבמהלכן תשודר שקופית מטעם הרשות השנייה. הרשות השנייה החליטה לחייב את ערוץ 10 עם המעבר לאפיק החדש, וכך גם את קשת ורשת, להתחיל לשדר באיכות HD. עם זאת, הם לא פירטו אם הם יעברו לפורמט 720p (נקרא גם HD Ready) או לפורמט 1080i (נקרא גם Full HD)[4]. אולפני הרצליה, בהם מצולמים חלק מההפקות, גילתה שנערכה לשדרוג האיכות ורכשה מבעוד מועד ציוד שידור המתאים לפורמט הגבוה אף יותר 2160p (נקרא גם 4K UHD)[5].

הבעלות על ערוץ 10 נמצאת בידיהם של קבוצת התקשורת RGE ‏(51%), יוסי מימן (33.5%) וארנון מילצ’ן (15.5%). החל מיולי 2014 מנכ”ל הערוץ הוא יוסי ורשבסקי (קדנציה שנייה בתפקיד) ומנכ”ל “חדשות 10”, החברה אשר מפיקה את תוכניות החדשות והאקטואליה של ערוץ 10, הוא גולן יוכפז. הנהלת הערוץ והאולפן שממנו משודרות רוב התוכניות נמצאים בבניין “בית הורד” בגבעתיים.

ב-19 בספטמבר 2017, בעקבות פיצול ערוץ 2 והמעבר לאפיק 14, הערוץ עבר מיתוג מחדש לשם מילולי – “עשר” – במקום הספרות של אפיק השידור הקודם. יממה לפני כן, פורסם סרטון של ערוץ 10 בו נחשף סמליל חדש שלו, המורכב מהמילה “עשר” בתוך עיגול ריק, כאשר בצד מופיעה הספרה 14 – מספר האפיק החדש.

ערוץ ארבע עשרה בשידור ישיר. שידורי ערוץ 14 הישראלי באינטרנט, שידורי 24/7.

הערוץ משדר חדשות, תוכניות ריאלטי, סדרות קומדיה ובידור, ערוץ 14 שידור חי, ערוץ 14 שידור חי צפיה ישירה, ערוץ 14 שידור חי לייב, ערוץ 14 שידור חי לצפייה ישירה, ערוץ 10 לצפייה ישירה – ערוץ 10 שידור חי – ערוץ 10  שידור ישיר – ערוץ 14 לצפייה ישירה – ערוץ 10 שידור חי – ערוץ 10 שידור ישיר – ערוץ ארבע עשרה לצפייה ישירה – ערוץ 1-0 שידור חי – ערוץ שתיים שידור ישיר באיכות HD ובחינם, ערוץ 14 שידור חי, ערוץ 14 שידור חי השידור פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ללא הפסקה! השידור מותאם למחשב ולכל מכשיר נייד פלאפון, סמארטפון – אייפון, גלקסי, אנדרואיד, טאבלטים ועוד.

הבהרה: האתר אינו משדר או מאחסן את השידורים. שואו טיים פועלת כ”גשר” בלבד למקורות אותם ניתן למצוא בקלות על ידי חיפוש באינטרנט. למען הסר ספק: העובדה שאתרינו מקשר לתכנים זמינים ברשת האינטרנט אינה מעידה על הסכמת שואו טיים לא במפורש ולא במשתמע, לתוכנם ואינה מהווה ערובה לאימנותם, לעדכניותם, לחוקיותם, לנוהג בעלי התכנים בתחום הפרטיות ובכל היבט אחר.

 

 

 

לשידורים חיים וערוצים נוספים ניתן להיכנס לערוצי טלוויזיה בישראל.

לצפייה בסרטים ניתן להיכנס: סרטים לצפייה ישירה.

לצפייה בסדרות ניתן להיכנס: סדרות לצפייה ישירה.

נכון לשעה זאת אין אתר רישמי לערוץ 14

 

הבהרת צפייה בערוץ 14 שידור חי

הבהרה: האתר אינו משדר או מאחסן את השידורים. שואו טיים פועלת כ”גשר” בלבד למקורות אותם ניתן למצוא בקלות על ידי חיפוש באינטרנט. למען הסר ספק: העובדה שאתרינו מקשר לתכנים זמינים ברשת האינטרנט אינה מעידה על הסכמת שואו טיים לא במפורש ולא במשתמע, לתוכנם ואינה מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם, לנוהג בעלי התכנים בתחום הפרטיות ובכל היבט אחר.