ערוץ 20 שידור חי

הוראות צפייה לערוץ 20 שידור חי:

1. השידור מופעל ישירות, במידה ולא – יש ללחוץ על כפתור ה PLAY ולהמתין מספר שניות לטעינת השידור החי, אם השידור עדיין לא נטען יש לרענן את הדף.

2. כל השידורים תקינים ועובדים בכל המחשבים \ פלאפונים \ דפדפנים, במידה ויש בעיה עם ערוץ יש ללחוץ על “דיווח על תוכן“, ונטפל זאת בהקדם.

3. לכל בעיה \ עזרה \ שאלה, ניתן להיכנס ל פורום שואו טיים, צוות האתר נמצא שם בכל עת (יש להיות רשום לאתר על מנת להגיב או לפתוח נושא חדש).

 

 

ערוץ 20 שידור חי

ערוץ 20 הישראלי (יש אשר כינו אותו “ערוץ מורשת), החל את שידוריו ב-13 ביולי 2014. הערוץ משודר באפיק 20 בכבלים ובלוויין. נכון להיות הערוץ במתכונת “שידורי ניסיון”.‏ הערוץ צפוי לשדר תכניות לכל המשפחה, עם דגש על ערכים יהודיים וישראליים, מורשת, תרבות ודת, תחת רישיון משרד התקשורת ובמימון מפרסום.

ערוץ 20 (נקרא בעבר “ערוץ המורשת”) הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי ישראלי, המשודר באמצעות חברת הכבלים “HOT” וחברת הלוויין “yes”. הערוץ מועבר גם באופן חופשי, באמצעות לוויין התקשורת “עמוס”, באתר האינטרנט ובסלולר. הערוץ הושק ב-30 ביוני 2014. הוא משדר תוכניות בידור, אירוח ותרבות לכל המשפחה, עם דגש על מסרים ציוניים ופרו-ישראליים. הערוץ ממומן באמצעות פרסומות. הערוץ הוא אחד מחמשת הערוצים הייעודיים שעליהם החליט משרד התקשורת בסוף שנות ה-90: ערוץ ברוסית, ערוץ בערבית, ערוץ מוזיקה ישראלית, ערוץ חדשות וערוץ שיעסוק בנושאים הקשורים למורשת ישראלית. קודם להקמת הערוץ שימש אפיק 20 בשידורי הטלוויזיה לשידורים חיים מאולפני תוכנית המציאות “האח הגדול”. המשקיעים העיקריים בערוץ הם יצחק מירילשווילי ואיש התקשורת אבי בר, המשמש מנכ”ל וחבר דירקטוריון. יו”ר הערוץ הוא מוטי שקלאר. סמנכ”ל התוכניות הוא משה כץ. ב-30 ביוני 2014 החלו שידורי הניסיון של הערוץ עם תוכניות ששודרו במחזוריות במשך מספר שבועות. לערוץ אין אישור לשילוב שידורי חדשות בשנת השידורים הראשונה שלו והמועצה לשידורי כבלים ושידורי לוויין דחתה את בקשתו לשדר משחקי כדורסל. עם זאת, אנשי הערוץ סבורים כי השידורים בו בענייני היום מועברים מזווית של מורשת ישראל ואינם חורגים מהמנדט שניתן לערוץ. בחודש יוני 2015 הטילה הרשות השנייה על הערוץ קנס בסך 100,000 ש”ח על שידור עצרת בחירות, ובאוגוסט אותה שנה הוטל עליו קנס בסך 151,000 ש”ח, עקב שידור מבזקי חדשות, ערוץ 20 שידור חי.

 

ערוץ 20 רשת בשידור ישיר. שידורי ערוץ 20 הישראלי באינטרנט, שידורי רשת. הערוץ משדר חדשות, תוכניות ריאלטי, סדרות קומדיה ובידור. – ערוץ 20 לצפייה ישירה – ערוץ 20 שידור חי – ערוץ 20 שידור ישיר – ערוץ 20 לצפייה ישירה – ערוץ 20 שידור חי – ערוץ 20 שידור ישיר – ערוץ עשרים לצפייה ישירה – ערוץ 20 שידור חי – ערוץ עשרים שידור ישיר באיכות HD ובחינם, השידור פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ללא הפסקה! השידור מותאם למחשב ולכל מכשיר נייד פלאפון, סמארטפון – אייפון, גלקסי, אנדרואיד, טאבלטים ועוד, ערוץ 20 לייב, ערוץ 20 שידור חי עובד.

 

 

לשידורים חיים וערוצים נוספים ניתן להיכנס לערוצי טלוויזיה בישראל.

לצפייה בסרטים ניתן להיכנס: סרטים לצפייה ישירה.

לצפייה בסדרות ניתן להיכנס: סדרות לצפייה ישירה.

לאתר הרישמי של ערוץ 20 לחץ כאן.

 

הבהרת צפייה בערוץ 20 שידור חי

הבהרה: האתר אינו משדר או מאחסן את השידורים. שואו טיים פועלת כ”גשר” בלבד למקורות אותם ניתן למצוא בקלות על ידי חיפוש באינטרנט. למען הסר ספק: העובדה שאתרינו מקשר לתכנים זמינים ברשת האינטרנט אינה מעידה על הסכמת שואו טיים לא במפורש ולא במשתמע, לתוכנם ואינה מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם, לנוהג בעלי התכנים בתחום הפרטיות ובכל היבט אחר.