ערוץ 24 שידור חי

הוראות צפייה לערוץ 24 שידור חי:

1. השידור מופעל ישירות, במידה ולא – יש ללחוץ על כפתור ה PLAY ולהמתין מספר שניות לטעינת השידור החי, אם השידור עדיין לא נטען יש לרענן את הדף.

2. כל השידורים תקינים ועובדים בכל המחשבים \ פלאפונים \ דפדפנים, במידה ויש בעיה עם ערוץ יש ללחוץ על “דיווח על תוכן“, ונטפל זאת בהקדם.

3. לכל בעיה \ עזרה \ שאלה, ניתן להיכנס ל פורום שואו טיים, צוות האתר נמצא שם בכל עת (יש להיות רשום לאתר על מנת להגיב או לפתוח נושא חדש).

 

 

ערוץ 24 שידור חי

ערוץ 24 שידור חי (נקרא בעבר “ערוץ המוסיקה”) הוא ערוץ טלוויזיה ישראלי מבית קשת שמתמקד במוזיקה ישראלית, בנוסף ערוץ 24 משדר גם סרטים וסדרות ישראליים פופולריים.

הערוץ החל לשדר ב-20 ביולי 2003. עורך המוזיקה הראשי היה יואב קוטנר, שמשמש כמגיש ועורך מוזיקלי בתחנת הרדיו גלי צה”ל, ובעבר היה המגיש והעורך המוזיקלי של תוכנית הרדיו “האיש הקטן מהרדיו” ששודרה ברדיו תל אביב. מפיקת הערוץ היא חברת מימד אולפני טלוויזיה (MTVS), בשיתוף עם זכיינית השידור קשת המחזיקה ב-90% ממניות הערוץ. הערוץ הוא אחד מחמשת הערוצים הייעודיים, שעליהם החליטה הכנסת לפני מספר שנים: ערוץ ברוסית (“ערוץ 9”), ערוץ מוזיקה ישראלית (“ערוץ 24”), ערוץ 20 (לשעבר “ערוץ המורשת”), ערוץ החדשות (ערוץ החדשות הייעודי) וערוץ בערבית (“הלא TV”).

בחודש ספטמבר 2008 רכשה זכיינית השידור קשת 40% ממניות ערוץ 24 שידור חי, כאשר 60% נותרו בידי חברת מימד. בעקבות הרכישה מונה צביקה ליבליך, סמנכ”ל השידור של קשת, לממלא-מקום מנכ”ל הערוץ. כמו כן, עבר הערוץ מיתוג מחדש ושינוי לוגו על ידי סטודיו Oi, והוא נפתח במתכונת מחודשת ב- 24 במרץ 2009. פרויקט ההשקה היה שידור חי מאולפן שקוף בנמל תל אביב במשך 24 ימים רצופים ללא הפסקה. במהלך השידור הארוך התארחו ידוענים ישראליים רבים, שחלקם הגדול נמנה עם הטאלנטים של קשת. גם לאחר שהסתיימה תקופת השידור הרצוף, המשיך הערוץ לשדר מן האולפן השקוף עד שלהי קיץ 2009 במקומות שונים בארץ, מדי יום למשך מספר שעות. בתחילת שנת 2010 החלו שידורים בעלי קונספט דומה ב”אולפן החם” הממוקם בדיזנגוף סנטר בתל אביב, בשנת 2011 אילצה חברת מימד את קשת לרכוש 44% נוספים מהמניות, ובכך קשת מחזיקה ב-90% ממניות הערוץ, במאי 2012 עבר הערוץ לשידור בפורמט מסך רחב (16:9).

ערוץ 24 שידור חי. שידורי ערוץ 24 הישראלי באינטרנט, שידורי ערוץ המוזיקה. הערוץ משדר מוזיקה, תוכניות ריאלטי, סדרות מוזיקה ובידור. – ערוץ 24 לצפייה ישירה – ערוץ 24 שידור ישיר – ערוץ 24 לצפייה ישירה – ערוץ 24  – ערוץ 24 שידור ישיר – ערוץ עשרים וארבע לצפייה ישירה – ערוץ עשרים וארבע שידור ישיר באיכות HD ובחינם, השידור פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ללא הפסקה! השידור מותאם למחשב ולכל מכשיר נייד פלאפון, סמארטפון – אייפון, גלקסי, אנדרואיד, טאבלטים ועוד, ערוץ 24 לייב ערוץ 24 שידור חי תקין.

 

 

לשידורים חיים וערוצים נוספים ניתן להיכנס לערוצי טלוויזיה בישראל.

לצפייה בסרטים ניתן להיכנס: סרטים לצפייה ישירה.

לצפייה בסדרות ניתן להיכנס: סדרות לצפייה ישירה.

לאתר הרישמי של ערוץ 24 לחץ כאן.

 

הבהרת צפייה בערוץ 24 שידור חי

הבהרה: האתר אינו משדר או מאחסן את השידורים. שואו טיים פועלת כ”גשר” בלבד למקורות אותם ניתן למצוא בקלות על ידי חיפוש באינטרנט. למען הסר ספק: העובדה שאתרינו מקשר לתכנים זמינים ברשת האינטרנט אינה מעידה על הסכמת שואו טיים לא במפורש ולא במשתמע, לתוכנם ואינה מהווה ערובה לאמינותם, לעדכניותם, לחוקיותם, לנוהג בעלי התכנים בתחום הפרטיות ובכל היבט אחר.