פאודה עונה 4 לצפייה ישירה

עלילת פאודה עונה 4

פאודה עונה 4 לצפייה ישירה (בערבית: فوضى, תעתיק מדויק: פַוְצָ’א, בתרגום לעברית: “כאוס”, “בלאגן”) היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוג דרמת-פעולה, ששידורה החל ב-15 בפברואר 2015, בערוץ yes EDGE. את הסדרה פאודה עונה 4 יצרו העיתונאי אבי יששכרוף והשחקן ליאור רז. השניים התבססו בין היתר גם על חוויותיהם משירותם הצבאי ביחידת דובדבן.

פאודה עונה 4 לצפייה ישירה

יששכרוף משמש ככתב וכפרשן לענייני ערבים של אתר וואלה! ובעבר של קול ישראל. התסריטאי הראשי של העונה הראשונה היה משה זונדר. לסדרה ייעצו בין היתר גם גונן בן יצחק, רכז ביטחון בשב”כ ואיש סיירת מטכ”ל לשעבר, אבירם אלעד, יוצא יחידת דובדבן, ועמוס הראל, הפרשן הצבאי של עיתון “הארץ”.

אם למישהו היה ספק בנוגע להצלחתה של סדרת המתח והאקשן הישראלית, הנה מגיעה עוד הוכחה. יוצר הסדרה, אבי ישכררוף, הכריז בשבוע שעבר כי הם כבר עובדים על עונה רביעית לסדרת המתח והאקשן שעוקבת אחר עלילותיהם של חבורת המסתערבים. ההכרזה התרחשה בבכורה באנגלית של הסדרה, שהתרחשה במוזיאון ישראל.

פאודה עונה 4 לצפייה ישירה היא כבר לא הפרויקט היחיד של ישכררוף שיצר את הסדרה יחד עם ליאור רז (שגם מככב בה בתפקיד הראשי ומגלם את דמותו של דורון). השניים עובדים גם על דרמה בשם “Hit and Run” עבור נטפליקס, שמצטלמת בימים אלה במתחם התחנה בתל אביב. על פי התקציר שלה שכבר עלה באתר הסטרימינג, תביא את סיפור חייו של גבר (ליאור רז) שחייו משתנים באחת כשאשתו האהובה נהרגת בתאונת פגע וברח מסתורית בתל אביב.

לסרטים נוספים ניתן להיכנס: סרטים לצפייה ישירה.

לסדרות נוספות ניתן להיכנס: סדרות לצפייה ישירה.