פמת”א לצפייה ישירה

עלילת הסדרה

פמת”א (ראשי תיבות של פרקליטות מחוז תל אביב) היא סדרת טלוויזיה ישראלית מסוגת מותחן-דרמה משפטית אשר עלתה לשידור ב-16 בדצמבר 2018 בערוץ כאן 11. הסדרה נוצרה על ידי נעה רוטמן, אסתר נמדר תמאם ועודד לוטן והופקה על ידי חברת ההפקות טדי יזמות והפקות. העלילה מגוללת את סיפורה של עורכת הדין מרסל בן-דוד (חן אמסלם-זגורי) וניסיונותיה לתמרן בין מערכות היחסים ויחסי הכוחות בתוך פרקליטות המחוז לבין משטרת ישראל, הדיונים בבתי המשפט ומוקדי שלטון החוק בישראל.

עונה 1

הסדרה נפתחת בבוקר שבו נחשפת מעילה גדולה בבנק מרכזי בישראל, בעקבותיה מוטל עוצר משכנתאות כללי במדינה וסכנה כלכלית מרחפת מעל עשרות אלפי משקי בית בישראל. עקב הממדים שהמקרה תופס, התיק מגיע לפרקליטות מחוז תל אביב. עורכת הדין מרסל בן-דוד (חן אמסלם), הרגילה לנוף הירושלמי הפשוט, היא פרקליטה חריגה בפרקליטות תל אביב האליטיסטית, אבל בשל ההמלצות שהומלצו עליה מאחד מבכירי השופטים בירושלים, פרקליטת מחוז תל אביב, מרי נחמיאס (שרה פון שוורצה), משתכנעת לצרף אותה לצוות הפרקליטים העוסק בתיק המשכנתאות החדש, שאת ניהולו מוביל עורך הדין אלישע “התרנגול” בר-און (אורי פפר). בניגוד למהלך שמוביל “התרנגול”, המבקש להאשים פקידת משכנתאות זוטרה במעילה, לשחרר את בכירי הבנק בלא אשמה ולסגור את התיק כמה שיותר מהר, בן-דוד מזהה רמז למעורבות של ארגון פשע. בעקבות כך היא משתכנעת שלא מדובר רק בפשע מעילה של פקידה זוטרה, שבעלה מסובך בחובות, אלא בפשע נרחב הרבה יותר – הונאה מתוחכמת, שמערבת בתוכה הפעלה של “קופים” (אנשי קש), זיופים, איומים, שוחד ועוד. היא חושדת שאדם בכיר, מתוך המערכת הבנקאית, סמנכ”ל הבנק בכבודו ובעצמו, הוא שעומד מאחורי הונאת הענק; אך היחיד שמסכים להקשיב לתאוריות שלה הוא שותפה לשעבר מהמשטרה וחברה הטוב, החוקר קובי וקנין (אלון חמאווי).

עונה 2

שנתיים לאחר אירועי סיום העונה הראשונה, מרסל בן דוד, שעוד מתמודדת עם פוסט טראומה, ממונה על ניהול תיק חס”מ (חקירת סיבת מוות) בעקבות מותו של מטופל בחדר מיון, בחשד שנגרם ברשלנות, ובמקביל נשאבת לתוך תיק סם מסיבות מסתורי שחליל מנהל. עד מהרה, שני התיקים בהם מרסל מתערבת מובילה אותה לגילוי פרשת שחיתות חמורה המתנהלת במסדרונות מערכת הבריאות.

פמת"א עונה 2 לצפייה ישירה

קישורים נוספים

לסרטים נוספים ניתן להיכנס: סרטים לצפייה ישירה.

לסדרות נוספות ניתן להיכנס: סדרות לצפייה ישירה.

לאתר הרשמי של פמת”א לחץ כאן.