צפייה ישירה שידור חי

צפייה ישירה שידור חי

צפייה ישירה שידור חי

דף צפייה ישירה שידור חי הינו דף המרכז את כל הערוצים הקיימים בישראל, כולל הסברים על כל ערוץ, בנוסף ישנו צפייה ישירה סדרות, סרטים לצפייה ישירה, סדרות למבוגרים לצפייה ישירה, סרטים לצפייה ישירה לילדים.

דף צפייה ישירה שידור חי הינו דף המרכז את כל השידורים החיים של הערוצים הישראלים הקיימים, ערוץ 13 שידור חי, ערוץ 14 שידור חי,ערוץ 12 שידור חי, ערוץ 10 שידור חי, ערוץ 1 שידור חי, ערוץ 2 שידור חי, ערוץ 13 רשת שידור חי, ערוץ 2 שידור חי לצפייה ישירה בחינם.

ניתן להיכנס לקישור בכל ערוץ והלגיע ישירות לצפייה ישירה בדף שלו, הצפייה הינה בחינם ובאיכות HD גבוהה.

ערוץ 13 שידור חי

רשת 13 הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי ישראלי של רשת מדיה בע”מ, שישודר באפיק 13, החל מ-1 בנובמבר 2017. הרשות השנייה החליטה לחייב את “רשת” עם המעבר לאפיק החדש, וכך גם את “קשת” וערוץ 10, להתחיל לשדר באיכות HD, אך לא פירטה אם הם יעברו לפורמט 720p (נקרא גם HD Ready) או לפורמט 1080i (נקרא גם Full HD). אולפני הרצליה, בהם מצולם חלק מההפקות, גילו שנערכו לשדרוג האיכות ורכשו מבעוד מועד ציוד שידור המתאים לפורמט הגבוה אף יותר 2160p (נקרא גם 4K UHD)

 

ערוץ 14 שידור חי | ערוץ 10 שידור חי

עשר (בעבר “ישראל 10” ועד אוקטובר 2017, “ערוץ 10”) הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי ישראלי, בשליטת קבוצת התקשורת RGE‏ (51%), והממומן באמצעות שידור פרסומות. הערוץ נקלט בבתי הצופים באמצעות חברת הכבלים (“HOT”), חברת הלוויין (“yes”) או באמצעות עידן+. הערוץ מועבר באופן חופשי גם באמצעות הלוויין עמוס. בחצות הלילה של ה-1 בנובמבר 2017, הערוץ יסיים את שידוריו, ובו בעת יתחדשו שידורי הערוץ באפיק מספר 14. אפיק מספר 10 צפוי להיות מוחשך למשך שבין חודשיים (לבקשת המועצה לשידורי כבלים ולוויין וחברות התקשורת HOT ו-yes) ועד שנה (לבקשת זכייניות ערוץ 2 – קשת, רשת וערוץ 10) שבמהלכן תשודר שקופית מטעם הרשות השנייה. הרשות השנייה החליטה לחייב את ערוץ 10 עם המעבר לאפיק החדש, וכך גם את קשת ורשת, להתחיל לשדר באיכות HD. עם זאת, הם לא פירטו אם הם יעברו לפורמט 720p (נקרא גם HD Ready) או לפורמט 1080i (נקרא גם Full HD)[4]. אולפני הרצליה, בהם מצולמים חלק מההפקות, גילתה שנערכה לשדרוג האיכות ורכשה מבעוד מועד ציוד שידור המתאים לפורמט הגבוה אף יותר 2160p (נקרא גם 4K UHD)[5].

 

ערוץ 12 שידור חי

ערוץ קשת 12 הוא ערוץ טלוויזיה מסחרי ישראלי של שידורי קשת בע”מ, שישודר מ-1 בנובמבר 2017.

הרשות השנייה החליטה לחייב את “קשת” עם המעבר לאפיק החדש, וכך גם את “רשת 13” וערוץ 10, להתחיל לשדר באיכות HD, אך לא פירטה אם הם יעברו לפורמט 720p (נקרא גם HD Ready) או לפורמט 1080i (נקרא גם Full HD). אולפני הרצליה, בהם מצולם חלק מההפקות, גילו שנערכו לשדרוג האיכות ורכשו מבעוד מועד ציוד שידור המתאים לפורמט הגבוה אף יותר 2160p (נקרא גם 4K UHD).

ערוץ 1 שידור חי

ערוץ 1 שידור חי, ערוץ כאן. ערוץ מרכזי של ישראל. בערוץ סדרות טלוויזיה, חדשות ערוץ כאן ותוכניות מקור. ערוץ כאן בשידור חי באינטרנט, תומך באנדרואיד ואייפון. ערוץ הטלוויזיה של תאגיד השידור הישראלי – ערוץ 1 החדש בשידור חי – ערוץ 11 החדש לצפייה ישירה – ערוץ 1 שידור חי, ערוץ כאן. ערוץ מרכזי של ישראל. בערוץ סדרות טלוויזיה, חדשות ערוץ כאן ותוכניות מקור. ערוץ כאן בשידור חי באינטרנט, תומך באנדרואיד ואייפון. ערוץ הטלוויזיה של תאגיד השידור הישראלי, ערוץ כאן שידור ישיר באיכות HD ובחינם, ערוץ 11 שידור חי, ערוץ 11 שידור חי השידור פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ללא הפסקה! השידור מותאם למחשב ולכל מכשיר נייד פלאפון, סמארטפון – אייפון, גלקסי, אנדרואיד, טאבלטים ועוד..

 

 

מקווים שנהניתם מהכתבה של צפייה ישירה שידור חי, לשידורים חיים נוספים ניתן להיכנס לשידור חי

ניתן לחפש ערוצים חיים נוספים לא מישראל גם בגוגל