קידום עסקים בחינם

קידום עסקים בחינםקידום עסקים בחינם הוא ניהול עסק מצליח שכן תרגול סולמות הוא משחק ניכר בפסנתר; יתכן שזו לא פעילות מרתקת בפני עצמה, אבל אתה פשוט צריך לעשות את זה! עליכם להקדיש לפחות שעה ביום לקידום עסקי או לתכנון כיצד לקדם את העסק שלכם (ויותר מכך עדיף אם תוכלו להתאים לזמן). אתה מקדם את העסק שלך על ידי הוצאת המילה. האקסיומה הראשונה לקידום עסקי היא שעליך לעשות זאת במודע. אינך יכול לסמוך על אנשים אחרים שיעשו זאת עבורך, לא משנה כמה המוצר או השירות שלך נהדרים. האקסיומה השנייה לקידום עסקי היא שכמו כל היבט אחר בעסק שלך, מדובר בפעילות מתוקצבת. אבל הקידום לא צריך להיות יקר. להלן עשר דרכים זולות לקדם את העסק שלך; כל אלה יעלו לכם זמן.

האינטרנט שופע פלטפורמות שיווק שלא עולות אגורה - אתה רק צריך לדעת איפה לחפש.

1. השתמש בשלושת שירותי הרישום המקומיים הגדולים

רישום העסק שלך באמצעות מקומות Google מאפשר למצוא אותו ביתר קלות בחיפושים בגוגל והוא מופיע במפות Google. כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס ולהירשם, ואז לאמת את העסק שלכם באמצעות תהליך האישור שלהם, אותו ניתן לבצע באמצעות שיחת טלפון או דואר חילזון. יאהו! יש גם מאגר נתונים גדול של עסקים בשם Yahoo! מקומי. זה בחינם, והוא בהחלט שווה את מספר הדקות שנדרש כדי להתקין. ל- Bing של מיקרוסופט יש שירות דומה שקל להירשם אליו.

2. חיבוק מדיה חברתית

המדיה החברתית אינה רק כלי לזכייה בחשיפה – היא הפכה כעת להשקעת זמן הכרחית עבור כל עסק לבצע. אתה יכול לקשור מודעות ומבצעים בדף הפייסבוק שלך ולנהל ערוץ ישיר עם הלקוחות שלך בטוויטר. נטוורקינג בלינקדאין – הן ברמה האישית והן ברמה החברתית – יכולה להיות דרך נוספת לעזור לכם בהפעלה.

3. התחל בלוג

בלוג לא רק עוזר לחברה שלך להוציא את שמה באמצעות עוקבים, אלא הוא דרך ליצור קשר ישיר יותר עם הצרכנים שלך. אך זכור כי אחד המפתחות העיקריים לבלוגים הוא לעדכן את הזרם שלך בתדירות גבוהה ככל שתוכל. בלוג רדום ונטוש לא שווה כלום.

4. העלו מולטימדיה ביוטיוב ופליקר

YouTube מספק דרך לקידום עסקים בחינם להפיץ סרטוני קידום מכירות יצירתיים, אך על מנת להצליח עליכם להקים תוכן שאנשים רוצים לראות והם רלוונטיים לעסק שלכם – מודעה פשוטה לא תעבוד. פרופיל פליקר יכול לעזור גם בכך שהוא נותן לך מקום אחד להרכיב את כל התמונות לעסק שלך, ומאפשר לך לחזור לאתר שלך.
5. קידום אתרים באתר החברה שלך

לא ניתן להמעיט באופטימיזציה למנועי חיפוש בעולם הגוגללינג מתמיד. הרם ספר או עבור אל מדריך הוראות מקוון בנושא SEO וודא שהאתר שלך מוכן לביצועים במנועי חיפוש.

6. הודעות לעיתונות

בכל פעם שהעסק שלך עושה משהו ראוי לחדשות, אל תהסס לכבות הודעה מהעיתונות – אולי אנשים יביאו לזה. הם כלי מדיה רב עוצמה לשימוש כדי לסייע בפרסום, והפצה חופשית שלהם היא בונוס. ישנם עשרות אתרים בחוץ שבהם תוכלו להשתמש בהודעות לעיתונות שלכם, כגון PRLog והודעות עיתונות 24/7.

7. הצטרפו לקהילה מקוונת רלוונטית ותרמו

בכל נישה יש קהילות מקוונות בהן תוכלו להסתבך. אבל רק להירשם לפורום ולפרסם מדי פעם על העסק שלכם זה לא מועיל לאף אחד, וככל הנראה סתם ירגיז אנשים. תרם ובנה באופן פעיל קשר עם הקהילה, תוך שמירה על העסק שלך ממנה. קידם את העסק שלך באופן פסיבי על ידי הכנסת קישור לחתימה שלך או הזכרתו רק כאשר ההקשר מתאים.

כיצד ניתן לפרסם עסקים בחינם?

תוכל לפרסם עסקים בחינם במנועי חיפוש כמו גוגל, יאהו, ושאר אתרים אשר ניתן להוסיף את העסק שלך לאינדקס שלהם.

האם קידום עסקים עולה כסף?

כן ולא, תוכל להתייעץ עם מומחים לקידום עסקים בכל מיני דרכים כמו פרסום שלטי חוצות, פירסום על אוטובוסים וכדומה, אבל ידוע כי האינטרנט הינה הפלפורמה החזקה ביותר לפירסום, רוב העסקים צומחים מהר יותר בעזרת פירסום אינטרנטי.

מהו קידום עסק אורגני?

קידום אורגני: מדובר בסדרה של פעולות שמבוצעות על אתר הלקוח מדי שבוע, ובאופן עקבי על פני חודשים רבים. המטרה היא לשכנע את גוגל כי האתר המדובר הוא הרלוונטי ביותר להופיע באופן טבעי בעמוד הראשון בביטויים רלוונטיים, וזאת על פני המתחרים. מדובר בעבודה שלא רואים את פירותיה באופן מידי, אך כשהתוצאות מגיעות, הצמיחה העסקית בהחלט מורגשת.

מהו קידום עסק ממומן?

קידום ממומן: לעסקים שאין להם זמן להמתין עד להופעה טבעית בעמוד הראשון, ישנה האפשרות לשלם לגוגל עבור כל הקלקה על מודעה ממומנת. מודעה זו מופיעה בעמוד הראשון באופן מידי והיא איננה מותנית בעבודת קידום, כי אם בניהול קמפיין ממומן נכון.

על אף שאיזור זה מגוון אנו בטוחים שתמצאו מדריכים שימושיים נוספים באיזור עשה זאת בעצמך

Rating
Featured/Unfeatured
Claimed/Unclaimed
79954729_498351530805699_5659399872462192640_o.jpg
052-7160595052-7160595
אליהו תשמישי קדושה בעפולה לאליהו תשמישי קדושה בעפולה יש חנות לתשמישי קדושה בשוק הישן בעפולה כבר 2...
מציג 1 תוצאות