בקרוב צפייה בתוכן האתר יהיה לרשומים בלבד (לחיצה על כפתור הפייסבוק מספיקה על מנת להירשם ולהתחבר בקליק אחד)
שידורי האח הגדול יחלו בתאריך 5.12 לאחר שידור הבכורה!
בעלי עסק? בקרוב תוכלו להוסיף את העסק שלכם בחינם לאינדקס העסקים החדש שלנו שייפתח בקרוב.

שגשוג לצפייה ישירה

שגשוג לצפייה ישירה

 

שגשוג לצפייה ישירהשגשוג לצפייה ישירה (THRIVE) הוא סרט תיעודי לא שגרתי שמרים את הרעלה על מה שמתרחש באמת בעולם שלנו על ידי מעקב אחר הכסף במעלה הזרם – וחשיפת התבססות עולמית של כוח כמעט בכל היבט של חיינו. THRIVE קושר בין פריצות דרך במדע, בתודעה ובאקטיביזם, ומציע לנו פתרונות אמיתיים חסרי תקדים ונועזים להחזיר את חיינו ואת עתידנו.
ראיונות ב- THRIVE

דואין אלגין, נסים הרמיין, סטיבן גריר, ג'ק כשר, דניאל שיהאן, אדם טרומבלי, בריאן אולרי, וונדנה שיווה, ג'ון גאטו, דיפאק צ'ופרה, דייוויד איקה, קתרין אוסטין פיטס, ג'יי אדוארד גריפין, ביל סטיל, ג'ון פרקינס, אקילה שרילס, Evon Peter, Angel Kyodo Williams, Elisabet Sahtouris, איימי גודמן, וברברה מרקס האברד.
ביקורות
"עצור את מה שאתה עושה, שב והתבונן בסרט הזה! לא באמת, אני מתכוון לזה. זה אחד הסרטים החשובים ביותר שראיתי … המשגשג מפגיש בין האנרגיה החדשה ותנועות הכיבוש בקוהרנטי ובנוי היטב. סינרגיה שכל אחד צריך לראות עכשיו! "

-מרק היי, בלוגר
"THRIVE הוא יותר מסרט תיעודי הרלוונטי לתקופות. זה יותר מתובנה מחקירה ומדאיגה של מי שבאמת שולט על איך עובד העולם. זהו מתכון ותכנית לאופן שבו אנו יכולים, כל אחד ואחת מאיתנו, לשגשג באופן ששאר הטבע עושה – בקלות, בטבעיות ובחן מרחיב. לנקודה אחרונה זו בלבד, זה שווה את הזמן לראות. "

 

לסרטים נוספים: סרטים לצפייה ישירה

ניתן לחפש את דירוג הסרט, שחקנים, ומידע נוסף באתר IMDB.