תאג”ד לצפייה ישירה

עלילת הסידרה

תאג”ד לצפייה ישירה ברוכים הבאים לתאג”ד 33. שני פריקסטים לשינה, מקלחת משותפת, מרפאה, מכונת שתיה, והרבה מאוד הורמונים. במקום הזה חיים שמונה חיילים וחיילות – חובשים שמטפלים בגדוד צנחנים בסוף העולם.

זהו המקום הנחשק ביותר גדוד, אך מעבר ליוקרה ולהטבות, יש לחובשים אחריות גדולה – שמירה על בריאותו של הגדוד, תחזוק רפואי שוטף וטיפול בפצועים תוך כדי חילופי אש. על התאג”ד הזה מנצח דניאל (תומר קפון, “פאודה”) החוג”ד, חתול רחוב, פרא כריזמטי שנהנה מיחס מיוחד שנותן לו הרופא אלכס, עוף מוזר בנוף המחוספס של מפקדי הצבא הישראלים.

אלכס ודניאל הם צוות מצוין עד הרגע בו הוא מודח מהגדוד מסיבה לא ברורה ובמקומו מגיע רופא שונה לחלוטין (יחזקל לזרוב).האהבה האמיתית של דניאל היא רותם (דניאל גל), הפרמדיקית הכי שווה בצה”ל, בחורה מהפנטת ומלאת שמחת חיים וחברתו לשעבר של איתן (תום גרציאני), מפקד הפלס”ר, קצין מוערך שמיועד לגדולות.

החולשה היחידה של איתן היא רותם, בה הוא עדיין מאוהב ועכשיו צריך להתמודד עם הגבר החדש בתמונה, דניאל, שהוא במקרה גם הנמסיס הבלתי מעורער שלו.יחד איתם מצטרפים לחגיגת התאג”ד: ליה החובשת (שירה נאור), המסתבכת הסדרתית בגדוד שנמצאת על הכוונת של הרס”ר (קובי פרג’). פולצ’ק החובש, החבר הכי טוב של דניאל, טטרו ודקל שני חובשים ליצנים, בן לולו המלך, נהג האמבולנס הכי משוגע בגדוד.כל אחד מהחבורה מגיע מעולם משלו. אבל בצבא כמו שרק בצבא – אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. התאג”ד הוא משפחה. משפחה שעומדת לעמוד למבחן.

תאג"ד עונה 1 לצפייה ישירה

תאג"ד עונה 2 לצפייה ישירה

תאג"ד עונה 3 לצפייה ישירה ? מסתמן שלא.

העונה השנייה של סדרת הדרמה המצליחה של yes הגיעה לסיומה בימים אלה, ואם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, היא גם לא תשוב למסך, כך נודע ל”ישראל היום”.על-פי גורמים המעורבים בפרטים, יוצר הסדרה, ציון רובין, החליט לא להמשיך לעונה נוספת. “זה מה שידענו כבר כשהתחלנו לצלם את העונה השנייה”, מספר אחד המעורבים. “הוא אמר שזו תהיה העונה האחרונה”.עם זאת, על הצלחה בסדר גודל כזה לא מוותרים בקלות וישנם עדיין כמה גורמים ב-yes והרבה מאוד צופים שמקווים שרובין עוד יחזור בו.

לסרטים נוספים ניתן להיכנס: סרטים לצפייה ישירה.

לסדרות נוספות ניתן להיכנס: סדרות לצפייה ישירה.

לאתר הרשמי של תאג”ד לצפייה ישירה לחץ כאן